Umutsuzca Animeye Dönüşmesini Beklediğimiz 10 Shoujo Manga

Koukou Debut (High School Debut)

Koukou Debut (High School Debut)

Horuna ortaokul hayatının çoğunu softball oynayarak gecirmistir. Ancak lise hayatini hep okudugu shojo kitaplardaki gibi gecirmek ister ve gercek aski bulmaya kararlidir. Softball sayesinde kasli bir vucudu ve kit bir moda anlayisina sahip olsa bile kararlidir ve kendisine bir koc bulmaya karar verir.Bu is icin en uygun kisi ise Yoh Komiyamadir cunku Yoh erkeklerin kizlarda ne aradigini bilen moda anlayisi guclu birisidir. Yoh Haruna'yi biraz daha kiza benzer birseye cevirmeye karar verir ve bu teklifi kabul eder , kocluk yapacaktir ancak Haruna ne olursa olsun Yoh'a asik olmayacaktir...

Hirunaka no Ryuusei (Daytime Shooting Star)

Hirunaka no Ryuusei (Daytime Shooting Star)

Kırsal kesimde yaşayan, 15 yaşındaki Suzume Yosano, babasının işteki transferi nedeniyle Tokyo'daki amcasının yanında yaşamak zorunda kalır. Tokyo'ya gelir gelmez kendisine yardım etmek isteyen tuhaf görünümlü gizemli biriyle karşılaşınca ürkerek hızla oradan uzaklaşır. Ancak bir süre sonra kaybolduğunu fark eder.

Daha sonra bir çocuk parkında yorgunluktan uykuya kalan Suzume uyandığında kendisini amcasının evinde bulur. Amcasının yanında ise o "tuhaf görünümlü gizemli" adam vardır. Daha bu şoku atlatamadan yeni nakil olduğu okula geldiğinde bir şokla daha karşılaşır, o da;

İstasyonda karşılaştığı o "tuhaf görünümlü gizemli adam" tamamen farklı bir kılıktadır ve kendisinin sınıf öğretmenidir!

Okula alışma ve arkadaş edinmede sıkıntı yaşarken, kızlara dokunamayan ve kızlarla hiç konuşmayan "Daiki Mamura" ve Mamura'ya aşık olan "Yuyuka Nekota" ile arkadaş olmasıyla bir de üstüne hiç olmaması gereken birine aşık olmasıyla, yaşadığı olaylar giderek içinden çıkılmaz bir hal alır.

Dengeki Daisy

Dengeki Daisy

Teru Kurebayashi adlı genç kızın, ölen abisi önceden ona verdiği telefonla istediği zaman esrarengiz biri olan Daisy'i aramasını söylemiştir. Daisy adındaki kişi tarafından Teru'ya bu süre boyunca destek mesajları gelir. Bir gün şans o ki Teru, okulunda ki sapık, kötü ağızlı okulun holigan kapıcısı Kurosaki Tasuku'ya yardım etmek zorunda kalır. Ancak ilginç bir şey vardır. Kurosaki aslında Daisy midir?

Last Game

Last Game

Yanagi çok zengin, zeki, her sınavda ve aktivitede birinci sırada ve tabii ki kızlar hep onun etrafında olan bir çocuktu.Tabii Kujou onun sınıfına transfer olana kadar. Kujou sessiz, fakir ve Yanagi'yi her akademik ve sportik dalda yenmeyi başarmış tek kişidir. E tabii Yanagi'nin hayatının tek amacı da Kujou'yu yenmek olmuştur. 10 yıl sonra liseye başladıklarında nihayet onu yenebilecektir. Bu onların son oyunu olacaktır...

Beast Master

Beast Master

Yuiko Kubozuka hayvanları seven bir lise öğrencisidir ama maalesef hayvanlar ondan nefret eder ve her zaman ondan kaçarlar.Y uiko 'nun sınıfına Aoi Leo adında yeni bir öğrenci transfer olmuştur. Leo son derece korkutucu ve insandan daha çok vahşi bir hayvana benzeyen birisidir. Leo, Yuiko'nun ilgisini çekmiştir çünkü Yuiko'nun çok sevipte bir türlü yakınlaşamadığı hayvanlar ile çok iyi anlaşır. Ayrıca Leo göründüğü gibi vahşi birisi değildir onun bu vahşi, korkutucu görüntüsünün altında son derece tatlı ve iyi kalpli birisi vardır ama Leo'nun sevdiği ve değer verdiği insanlar tehlikede olunca Leo son derece acımasız,k ana susamış bir hayvan gibi olur. Onu bu durumunda sakinleştiren ve eski sakin haline dönmesini sağlayan sadece bir kişi vardır ve bu kişi Yuiko'dur.

Strobe Edge

Strobe Edge

Ninako, alçakgönüllü ve saf bir öğrencidir. Aşkın nasıl bir şey olduğunu merak ederken çocukluk arkadaşı Daiki'ye aşık olduğunu zanneder, ama bir şeylerin eksik olduğunu farkeder. Bir gün trene biner ve Ren ile karşılaşır. Onun konuşmasını ve gülüşünü görünce neyin eksik olduğunu anlar: Ninako için ilk aşk başlayacaktır.

L♥DK

L♥DK

Shuusei Kugayama lisenin "Prens"idir, ama ne zaman biri ona aşkını itiraf etse o herkesi reddediyordur. Ayrıca bunlardan biri de Aoi Nishimori'nin en iyi arkadaşıdır. Aoi en başlardan ondan nefret etse de, Shuusei, Aoi'nin bitişiğindeki eve taşındığında Aoi onun yalnız başına yaşadığını görür ve onun aslında çokta kötü biri olmadığını düşünmeye başlar.

Taiyou no Ie (House of the Sun)

Taiyou no Ie (House of the Sun)

Bir çocuk, annesi babasını başka bir adam için boşandığında, ya da babası, çocuğunu da yanında getiren bir kadın ile evlendiğinde, hele ki çocukluğundaki komşusu onu evine yaşamaya davet ettiğinde o çocuk ne yapabilir ki?

Hana to Akuma (Flower and Devil)

Hana to Akuma (Flower and Devil)

15 yıl önce Vivi adlı şeytan, Şeytan Krallığından ayrılmaya karar verir ve İnsan Dünyası'na taşınır...

Giderken yolda terkedilmiş bir bebek bulur ve onu yanına almaya karar verir.

O zamandan beri Hana ile beraber yaşar. Ancak 14 yaşındaki bir kızın etrafında olması... Bu kadar basit mi?

Namaikizakari.

Namaikizakari.

Machida Yuki ilk görüşte Naruse Shou'yla hiçbir şey yapmak istemediğini biliyor, ama idare ettiği basketbol klubünde olduğu sürece onu nasıl görmezden gelebilir?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları