Çarşamba günü, J.C. Staff'ın orijinal TV animesi Skate-Leading Stars'ın resmi web sitesi, yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Video, Takao Sakuma tarafından seslendirilen OP tema şarkısı "Chase the core"u içermektedir .

Anime, Ocak 2021'de Tokyo MX, BS11 ve MBS üzerinden prömiyer yapacak. Animenin aslında Temmuz ayında prömiyer yapması planlanmıştı ancak Koronavirus (COVID-19) sebebiyle ertelendi.


Animenin resmi web sitesi hikayeyi şu şekilde özetlemektedir:

"Bana karşı asla kazanamazsın."

Rakibi Reo Shinozaki'den duyduğu bu sözlerin ardından, artistik patenci Kensei Maeshima kariyerini noktalar. Birkaç yılın ardından artık bir liseli olan Maeshima, fiziksel yeteneğini, aynı şeyi asla bir daha tekrarlamama şartıyla diğer kulüpler adına birçok aktivitede kullanmaktadır. Bir gün, Shinozaki'nin bireysel patenden "skate-leading"e geçiş yaptığını duyurduğu basın toplantısını görür. Sonrasında, Maeshima'nın bireysel paten kariyerini bilen Hayato Sasugai adlı birisiyle tanışır. "Sana ihtiyacım var" sözlerinden sonra Sasugai, Maeshima'yı skate-leading ya da diğer bir deyişle rekabet dolu ekip bazlı paten dünyasına davet eder.


Goro Taniguchi (Planetes, Code Geass, Maria the Virgin Witch) animasyon prodüksiyonunun başında olan J.C. Staff ile birlikte serinin baş yönetmenliğini yapmaktadır. Yana Toboso (Black Butler) karakterleri tasarlamaktadır. Toshinori Fukushima (Tamayomi) yönetmendir. Noboru Kimura (Gundam Build Divers, Amagami SS+) serinin senaryolarından sorumludur. Yoko Ito (Amanchu!) orijinal giyim konseptinden sorumludur. Bugs Under Groove dans şirketinden TETSU performans yönetmeni ve eski rekabeti artistik patenci Hirokazu Kobayashi (Prince Ice World) ile birlikte koreografiden sorumludur. Ryō Takahashi müziği bestelemektedir.

Shugo Nakamura ED tema şarkısı "Jump"ı seslendirmekedir.

Anime, Chiaki Nagaoka (Hakata Tonkotsu Ramens Dai 2-Maku) ve Sumika Sumio tarafından yapılacak bir manga uyarlamasına ilham olmuştur.

animenewsnetwork.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları