Hepimizin, sevdiğimiz karakterlerin contaları atınca şaşkınlıkla ve heyecanla izlediğimiz sahneleri vardır. Bu seride bu sahneleri sizin için derlemeye karar verdim.

DİKKAT SPOILER İÇEREBİLİR!!!!!!!

Ichigo Kurosaki vs Ulquiorra Cifer

Ben... seni koruyacağım!!

Ah Ichigo... ölümsüz dostumuz bizim. Ulquiorra ile olan dövüşündeki bu anı Bleach izlemiş/okumuş hiç kimse unutamamıştır eminim. Sevdiklerini korumak için kendisini kaybeden Ichigo'nun o anki öfkeden kuduruşu, koskoca Ulquiorra'nın hiçbir şey yapamayacak duruma gelmesi... (Videoda 6:50'den sonrasına bakabilirsiniz.)

Gintoki vs Jirocho

Ölüler konuşamaz... Bu yüzden bende bir söz verdim.

 Evet beni belkide en çok etkilemiş anlardan biri bu. Bu zamana kadar bizim o sevdiğimiz aptal umursamaz samurayımızı ne halden ne hale gördük. Fakat ilk defa bu kadar ciddi, öfkeden kudurmuş bir şekilde buluyorduk. Otose'ye verdiği o sözü tutamamış olmanın, sevdiği insanı kaybettiğini görmenin verdiği o acı içinde Gintoki kendisini kaybediyor; içinde duran o ''Beyaz Şeytan'' ı açığa çıkarıyordu.

Seras Victoria vs Zorin Blitz

Kanımı em, beni içine al ki bu savaşı kazanalım.

Serinin şirin polis vampiri Seras biricik kaptanımızın ölümü ile öfkeden deliye dönüyor, Alucard'ın istediği gibi ''gerçek'' bir vampir oluyordu. Ve Zorin'den intikamını çok pis bir şekilde alıyordu.


Evet arkadaşlar bu seride gördüğünüz üzere böyle etkileyici, sevdiğimiz karakterlerin öfkeden deliye döndükleri anları paylaşacağım, umarım beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları