Fukumenkei Noise Televizyon Serisi Geliyor.

Ryoko Fukuyama'nın Anonymous Noise(Fukumenkei Noise) adlı shojo türü mangası televizyonlara geliyor. Çarşamba günü animenin resmi sitesinde animeye dair ilk kısa video yayınlandı.

Hideya Takahashi anime serisinin yönetmeni ve yapımcı firma ise Brains Base. Serinin bütünlüğünden Deko Akao sorumlu. Mariko Itou karakter tasarımcısı ve şef animasyon yönetmeni. Serinin müziğini ise Sadesper Records hazırlayacak.

Seiyuular ise; Saori Hayami Nino'yu, Daiki Yamashita Yuzu'yu ve Kouki Uchiyama Momo'yu seslendirecek.

Image

Animenin ön gösterimi Nisan 2017'de yapılacak.

Viz Media kuzey Amerika'da manganın telif haklarını aldı ve animenin hikayesini şöyle anlatıyor:

  • Şarkı söylemeyi seven Nino Arisugawa, sevdiği çocukluk arkadaşı Momo'dan ayrıldığı zaman ilk kalp burkan vedayı deneyimliyor. Sonrasında Nino Yuzu ile arkadaş oluyor. Yuzu ise müzik bestecisi. Başka bir üzgün ayrılma daha yaşıyor. Onların ortak noktası olan müzikle karşılıksız aşk nasıl çalınır? Momo ve Yuzu Nino'ya bir gün onu söylediği şarkılar sayesinde bulacaklarını söz veriyorlar. Oda bu umuda sarılarak sesiyle onlara ulaşmaya çalışıyor. Şuan lisede ve şans eseri Yuzu ile karşılaştı ancak Momo'yu tekrar görmenin özlemini yaşıyor...

Viz Medya ilk cildi İngilizce olarak Mart 2017'de piyasaya çıkaracak.

Fukuyama Hakusensha's Hana to Yume dergisinde Nisan 2013'den beri yayınlıyor. 20 Aralık'da Hakusensha on-birinci cildi yayınladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları