One Piece Film: Red Fragmanı Uta ve Shanks’ın Geçmişinin Gizemini Keşfediyor!
One Piece Film: Red’in son fragmanı; yeni karakter Uta’yı ve onun Kızıl Saçlı Shanks ile arasındaki bağlantıyı çevreleyen anlaşmazlığı ortaya koyuyor.

One Piece Film: Red için yeni bir fragman yayınlandı.

   Yeni One Piece filminin en son ön izlemesi, Luffy ve Hasır Şapka Korsanları’nın yeni kostümlerine bir kez daha göz atıyor ve müziği aracılığıyla dünyaya mutluluk getirmeye çalışan popüler bir şarkıcı olan Uta’yı çevreleyen gizemin derinliklerine iniyor.

   Bu filmde tanıtılmasına rağmen, Uta’nın aslında One Piece’in geçmişiyle derin bağlantıları var. Daha önceki fragmanda Luffy’yi çocukluğundan beri tanıdığı ortaya çıkmıştı; çünkü o, nüfuzlu korsan Kaptan Kızıl Saçlı Shanks’ın ayrılmış olduğu eşinden olan kızıydı.

   Fragman, Shanks’ı çevreleyen gizemi ve karizmatik kaptanın neden kendi çocuğunu terk ettiğini anlatıyor. Filmin ana antagonisti henüz doğrulanmasa da; denizcilerin birkaç üyesi fragmanda gösteriliyor ve bu, onların Uta’yı çevreleyen çatışmayla da bağlantılı olabileceğini düşündürüyor.

『ONE PIECE FILM RED』第2弾予告 Trailer2/8月6日(土)公開

   One Piece Film: Red, 6 Ağustos 2022’de Japonya’da vizyona girecek. Toei Animation ve Crunchyroll; filmi ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da sinemalarda yayınlayacaklarını duyurdular. Film, bu sonbaharda sinema salonlarına ulaştığında hem orijinal Japonca seslendirmesi ve altyazıyla hem de yeni bir İngilizce dublajıyla piyasaya sürülecek.

   Yaratıcı Eiichiro Oda, Uta’yı tasarladı ve aynı zamanda filmin prodüksiyonunu da yönetiyor. Yeni filmin senaryosu, daha önce hayranların favorisi One Piece Film: Gold’u yazan Tsutomu Kuroiwa tarafından yazılıyor. Yeni filmde, Code Geass yönetmeni Goro Taniguchi’nin daha önce serinin ilk animasyon uyarlaması olan One Piece –Defeat the Pirate Ganzak’ı 1998’de yönettiği gibi seriye dönüşü yer alacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları