Anime hakkında birazcık bilgi ve Türkçe altyazılı fragman...

Shoukoku no Altair

Yönetmen: Kazuhiro Furuhashi

Stüdyo: MAPPA

Tür: Macera, Dram, Tarihi, Fantastik, Shounen

Yapım Yılı: 2017 (Tam yayın tarihi belli değil.)

Bölüm Sayısı: Bilinmiyor

Myanimelist Puanı: Yok

Türkanime Puanı: Yok

Image


Konu bakımından "her ne kadar fantastik olsa da" Osmanlı İmparatorluğunu içerdiği için yılın en dikkat çeken animelerinden biri oldu, Shoukoku no Altair. İlk tanıtım videosuyla ülkemizdeki anime kitlesinde fazlasıyla ilgi gördü ve hakettide.

Teknik olarak baktığımızda, Hunter x Hunter animesinin yönetmenliğini yapan Kazuhiro Furuhashi; Durarara ve Kuroko no Basket animelerinin senaryosunu hazırlayan Noboru Takagi, bir araya gelerek Shoukoku no Altair mangasını animeye uyarlayacaklar. Zankyou no Terror gibi bir yapımına imza atmış MAPPA stüdyosu tarafından ele alınacağı için; beklentilerim çok yüksek bu fantastik kurgu hakkında. Umarım hayal kırıklığına uğramayız.

Kadronun böylesine ünlü isimlerden oluşması ve ülkemizdeki anime kitlesi tarafından fazlasıyla ilgi gördüğü için; bizde fragmanını Türkçe altyazılı olarak paylaşalım dedik. İkinci bir fragman geldiği takdirde; ona da Türkçe altyazı eklenecektir.

Türkçe Altyazılı Fragman

Türkanime: Henüz bir başlık açılmadı.

Myanimelist: https://myanimelist.net/anime/34547/Shoukoku_no_Altair


Dipnot olarak geçmeden edemeyeceğim; fantastik bir kurgusu olduğu için, pekte tarihi gerçeklik içereceğini düşünmüyorum senaryonun. Tarihi gerçeklik bekliyorsanız biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. En azından mangasını okuyanları yorumları bu yönde. 

Ayrıca; ana konuya giderek, yaptığımız ve yapacağımız anime fragmanlarının hepsini görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları