Taking in a Stray Mangası Sonbaharda Yayınlanacak Olan 6. Cildi ile Sona Eriyor
Nuwi Aoi'nin romantik komedi mangası Ağustos 2020'de yayınlanmaya başlamış ve MangaPlaza'da İngilizce olarak yayınlamaya devam etmiştir.

Nuwi Aoi'nin Take in a Stray (Shōnen o Kau) mangasının beşinci derlenmiş kitap cildi Pazartesi günü, manganın bu sonbaharda çıkacak olan altıncı cildiyle sona ereceğini açıkladı.

   NTT Solmare Corp'un MangaPlaza dijital hizmeti, mangayı dijital olarak İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle açıklıyor:

   Ai Morikawa işi için yaşayan bir kadındır. Fazla mesai yapmak ve gece yarısından sonra eve gitmek, bu Tokyo kariyer kadını için bir rutindir. Potansiyel bir kocanın peşinden koşmayı bırakın, her gece son trene yetişmeye bile zar zor zaman bulmaktadır. Bir gece, Nagisa adında olağanüstü güzel 16 yaşındaki bir çocuk, Ai'nin kapısının önünde belirir ve Ai onu evine alır. Bir kedi kadar eksantrik ve mesafeli bir çocuk olan Nagisa ile tanışması sonrasında yavaş yavaş Ai'nin rutinini değiştirmeye başlar... Bu alışılmadık aile dramasının kalbinizi yatıştırması garanti!

   Aoi, mangayı ilk olarak Ağustos 2020'de Coamix'in Comic Zenon web sitesinde yayınladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları