My Instant Death Ability is So Overpowered Animeye Uyarlanıyor
Tsuyoshi Fujitaka'nın; başka bir dünyada terk edilmiş, ancak ''Anında Ölüm'' yeteneğine sahip bir çocuğu anlatan hikayesi...

   Earth Star Entertainment; Perşembe günü, Tsuyoshi Fujitaka'nın My Instant Death Ability is So Overpowered adlı novel serisinin animesine yeşil ışık yakıldığını duyurdu.

【ショート版】TVアニメ化決定「即死チートが最強すぎて、異世界のやつらがまるで相手にならないんですが。」コミックス最新第8巻12/12発売 告知CM

J-Novel Club, novel serisini İngilizce olarak sunmuş ve hikayeyi şöyle anlatmıştır:

   Bir okul gezisinde mutlak kaos ve katliamın ortasında uyanan Yogiri Takatou, sınıfındaki herkesin başka bir dünyaya götürüldüğünü keşfeder. Bir şekilde tüm sıkıntı boyunca kendisi uyumayı başarmış, Hediye'yi kaçırmıştı - diğerlerine onları naklediyormuş gibi görünen gizemli bir Bilge tarafından bahşedilen güçler. - Daha da kötüsü, o ve başka bir sınıf arkadaşı, arkadaşları tarafından acımasızca terk edildi ve yakındaki bir ejderhanın dikkatini dağıtmak için yem olarak bırakıldı. Ölme düşüncesinden pek rahatsız olmasa da isteksizce yalnız arkadaşını korumaya karar vermiştir. Ne de olsa, düşük Seviye 1000 canavarın gizli gücüne karşı tek bir düşünceyle Anında Ölümü çağırma şansı yok! Eğer onu kullanmaya zahmet edecek kadar uzun süre uyanık kalabilirse...

   Fujitaka hikayeyi ilk olarak Shōsetsuka ni Narō'da yayınladı. Web sitesi 2016'da Earth Star Entertainment tarafından Chisato Naruse'nin illüstrasyonlarıyla birlikte yayınlandı.

   Hanamaru Nanto, 2018'den beri Comic Earth Star hizmetinde My Instant Death Ability Is So Overpowered adlı manga uyarlamasını seri hale getiriyor. Earth Star Entertainment, 12 Aralık'ta sekizinci manga cildini yayınlayacak ve J-Novel Club da mangayı İngilizce olarak da sunacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları