Jujutsu Kaisen 0 Filmi, Türkiye'de Vizyona Giriyor! Hem De Çok Yakında!
"Jujutsu Kaisen 0: The Movie" filmi Cinemaximum'da!

CGV Mars'ın dağıtımını yaptığı "Jujutsu Kaisen 0: The Movie" filminin Cinemaximum salonlarında vizyona gireceği duyuruldu.

24 Aralık 2021'de Japonyada vizyona giren film, nihayet ülkemizde de gösterime giriyor.. Film Türkçe alt yazılı olarak Cinemaximum salonlarında gösterilecek.

Cinemaximum filmin gösterime gireceği tarihi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Film, 13 Mayıs'ta gösterime girecek.

https://twitter.com/cinemaximum/status/1517044742806253568

2020'nin Ekim ayında yayınlanmaya başlayan 24 bölümlük anime, izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmişti. Animesinin konusu ise şu şekildedir:

İblislerin masum insanlarla beslendiği bir dünyada, efsanevi ve korkulan iblis Ryoumen Sukuna'nın parçaları kaybolup etrafa savrulmuştur. Ya bir iblis Sukuna'nın vücut parçalarını yiyip kazandığı güç ile dünyamızı yok ederse? Neyse ki insanların tehlike içinde varlığını hortlaklardan koruyan gizemli bir Jujutsu Büyücüler Okulu var! Yuuji Itadori, günlerini yatalak büyükbabasını ziyaret ederek geçiren bir lise öğrencisidir. Ortalama bir ergen gibi görünmesine rağmen muazzam fiziksel gücü oldukça dikkat çekmektedir! Tüm spor kulübü onun kulübe katılmasını istese de Itadori, Doğaüstü Güçler Kulübü'nde, okuldaki dışlanmışlarla takılmayı tercih eder. Bir gün, kulüp mühürlenmiş lanetli bir nesneyi ele geçirmeyi başarır, ancak mührü kırdıklarında ortaya çıkaracakları felaketten haberleri yoktur.

Birçoğumuzun heyecanla gelmesini beklediğimiz bu filmi izlemek için sinemaya gitmeyi düşünüyor musunuz?

Kaynaklar: [1]
[2][3]

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları