An Archdemon's Dilemma : How to Love Your Elf Bride Light Noveli Anime Oluyor
Sosyal açıdan yeteneksiz şeytani bir büyücünün hikayesini anlatan Novel 2017'de piyasaya sürüldü.

Hobby Japan'ın Comic Fire dergisinin resmi Twitter hesabı perşembe günü yaptığı açıklamada, Fuminori Teshima'nın An Archdemon's Dilemma - How to Love Your Elf Bride light novel serisinin anime uyarlamasının üzerinde çalışıldığını duyurdu.

Hobby Japan, serinin ilk cildini Şubat 2017'de Japonya'da yayınladı ve 16.cildi 1 Kasım'da yayınlayacak.

İnglizce çevirisinin ilk cildi Kasım 2019'da J-Novel Club tarafından yayınlandı ve 13.cildi 1 Kasım'da yayınlanacak.

Hikaye:

Zagan süper güçlü bir büyücüdür, ancak toplumdan uzak bir yaşam sürer.Şimdi ise en büyük sınavıyla karşı karşıya... aşık olmak!

Zagan, çoğu toplum tarafından kötü bir büyücü olarak korkulur.Hem sosyal açıdan beceriksiz hem de azı bozuk olan Zagan'ın günlük rutini ise kendi bölgesine izinsiz girenleri dövmek ve büyü araştırmaları yapmak.Bir gün yasak bir müzayedeye davet edilir ve orada eşşiz bir güzelliğe sahip elf bir köle olan Nephy ile karşılaşır.İlk görüşte aşık olan Zagan, tüm servetini onu satın almak için harcar, ancak konuşmayı beceremediğinden onunla nasıl düzgün bir şekilde etkileşime geçeceği hakkında hiçbir fikri yoktur.Böylece aşkını nasıl ileteceğini bilmeyen bir büyücü ile efendisine hasret duyan ama ona nasıl hitap edeceğini bilemeyen bir kölenin garip birlikteliği başlar.

Hako Itagaki, Light Noveli'nin manga uyarlamasını Şubat 2018'de Comic Fire'da başlattı.Hobby Japan, manganın ilk basımını Ağustos 2018'de yayınladı ve dokuzuncu basımını 1 Kasım'da yayınlayacak.

J-Novel Club, manganın ilk basımını Temmuz 2021'de dijital olarak İngilizce yayınladı ve sekizinci cildi 12 Ekim'de yayınladı.

Kaplumbağa best.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları