Tamami Katsura'nın Otona nya Koi no Shikata ga Wakaranee! (Adults Are Clueless About Falling in Love!) adlı mangasının anime uyarlaması için biri "canlı yayın sürümü" ve diğeri "premium sürümü" olmak üzere iki tanıtım videosu yayınlandı.

Videolar, tema şarkısı "Yoru ni Kekkai"i içermektedir. Shuji Majima'nın, iki sürümündeki ses aktörleri Kent Itō (on-air) ve Chasuke (preminyum) şarkıyı seslendirmektedir.

"Canlı Yayın Sürümü"

"Premium Sürümü"

Animenin "canlı yayın sürümü" Tokyo MX üzerinden 4 Ekim'de prömiyer yapacaktır. "Premium sürümü" açık sahneleriyle beraber ComicFesta Anime websitesi üzerinden yayınlanacaktır. Yeni program hakkındaki özel bir etkinlik Pazar günü saat 25:00 (yani Pazartesi saat 1:00'de) Tokyo MX üzerinden yayınlanacaktır.


ÖZET

Romantik komedi, yaklaşık 30'larında olan iki kişiyi konu almaktadır. Mio Sudō, beş yıldır hiç erkek arkadaşı olmamış ve aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu tamamen unutmuş bir ofis kadınıdır. Shuji Majima, oldukça nitelikli biri olmasına rağmen yedi yıldır hiç kız arkadaşı olmamış denizaşırı bir ülkeden sigorta danışmanıdır. Mio, bir çöpçatanlık partisinde Shuji ile tanışır ancak "kadınlara ilgi duymuyorum" demesinin üzerine onu tiksindirici bulur. Ancak Mio'nun kışkırtıcı bir yorumu, olayları beklenmedik bir yöne çeker.

Hiroyuki Furukawa (My First Girlfriend is a Gal, My Sister, My Writer, My Wife is the Student Council President) animeyi Ether Kitten'dan yönetmenliğini yapmakta ve Sirius yapımcılıkta işbirliği yamaktadır. Nora Mori (Peter Grill and the Philosopher's Time) senaryoları yazmakta ve To-Ru Zekuu karakterleri tasarlamakta ve aynı zamanda baş animasyon direktörlüğü yapmaktadır. Takahiro Enomoto sesi Studio Mausu üzerinden yönetmektedir.

animenewsnetwork.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları