Animenin 2. yıldönümünün özel etkinliği 2021 Şubat'ında yapılacak.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba treni yola devam ederken live-stream özel etkinliğinde Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba THE MOVIE Mugen Train yapımının, 10 milyon bilet satarak Japonya box office tarihinde en hızlı bilet satışını yaptığı duyuruldu. Anime dağıtımın 2. yılını kutlamak için düzenlenecek özel etkinliğin tarihi de yayında belirtildi.

10 milyon giriş ile Demon Slayer: Mugen Train, 16 Ekim'de gösterime girdikten sadece 16 gün sonra Japonya'da tüm zamanların en çok izlenen 20. yapımı oldu. Bu da aşağı yukarı Japonya'daki her 15 kişiden birinin, filmin gösterime girdiği andan bu zamana kadar geçen 16 günde filmi izlediği anlamına gelir. Ve film, listede şu anda Hayao Miyazaki'nin son filmi "The Wind Rises"ın üzerinde, Avatar'ın altında yer alıyor ki Avatar'la arasındaki bilet farkı sadece 100 000, yani şimdiye kadar olmadıysa bile Demon Slayer: Mugen Train, James Cameron yönettiği filmi yarın geçecektir. 

Yayında ayrıca Kimetsu Sai–Anime Ni Shunen Kinen Sai- (Kimetsu Festival: Animenin İkinci Yıldönümünü Kutlama Festivali) ismiyle, 2021'in 13 ve 14 Şubat tarihlerinde bir özel etkinlik düzenleneceğinin duyurusu yapıldı. Sahne etkinliklerinin de olacağı bu özel etkinlik, Chiba'daki Makuhari Fuarı'nda düzenlenecek.

Kaynak: Crunchyroll

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları