Gece Uyumanıza İzin Vermeyecek, 9 Korku Dolu Manga!
Küçük bir uyarı, bu mangaların çoğu gerçekten rahatsız edici ama elden bırakmasıda oldukça zor. Yalnızca güçlü kalplilerin bu mangaları Google'da aratıp hakkında daha fazla şey öğrenmelerini tavsiye ediyoruz.

1. The Enigma of Amigara Fault

The Enigma of Amigara Fault

Junji Ito tarafından yazılan manganın konusu bir depremden sonra oluşan insan boyunda ve şeklinde olan delikler. İnsanlar kendine uygun deliği bulduklarında içlerinde durdurulamaz bir "içine girme" isteği başlıyor. Sonrasında olanlar size haftalar boyu kabus görmenize neden olacak...  

2. Homunculus

 Homunculus

Hideo Yamamoto tarafından yazılan manga, işten çıkarılmış ve yeni iş teklifi alan bir adamın hikayesini anlatıyor. Karakterin yeni işi de, bir araştırmada denek olması. Fakat sıkıntı araştırmanın kendisi...

3. Uzumaki

 Uzumaki

Yine Junji Ito tarafından yazılan manga bir şehir ve spiraller tarafından büyülenen sakinleri hakkında. Spiraller her yerde görülmeye başlıyor. Fakat bazı spiraller gereğinden fazla rahatsız edici. (Bu arada bu manga yakın zamanda Türkçe'ye çevrildi.)

4. Kouishou Radio

 Kouishou Radio

Nakayama Masaaki tarafından yazılan manga bazı hayaletler ve saçlarla (bildiğimiz saçlar) alakalı. Biraz ilginç duyuluyor olabilir ama bu manga, gecelerinizi maf edecek. 

5. Human Chair

Human Chair

Edogawa Ranpo ve Junji Ito (Yine Junji) tarafından yazılan manganın konusu başlıktan da anlaşıldığı gibi... Hikaye kara bir gizeme sahip insan sandalyeler hakkında. 

6. Gyo

 Gyo

Yine yeni yeniden Junji Ito tarafından yazılan bu manganın konusu örümcek bacaklarına sahip deniz canlılarının karaya çıkması hakkında, ve inanın bana, bu hikayedeki en normal bulunabilecek şey. (Garip bir fantezin var Junji'ciğim...)   

7. Jisatsu Circle

 Jisatsu Circle

Furuya Usamaru tarafından yazılan manga, 54 genç kadının neşeyle bir trenin önüne atlamasıyla başlıyor. Fakat bir kız istemeden bu olaydan kurtuluyor ve başladığı işi tutkuyla, serinin erken zamanlarında tamamlıyor. 

8. Heads

 Heads

 Keigo Higashino ve Motoro Mase'nin yazdığı manga beyin nakli alan biri hakkında. Fakat aldığı beyin arkadaşı fazla etkilemeye başlıyor. Nedenini mangayı okuyup öğrenin.

9. Fuan no Tane

Fuan no Tane

Masaaki Nakayama tarafından yazılan manga, bir dizi koca gözlü ve rahatsız edici hayalet hakkında kısa öyküler barındırıyor.  buzzfeed

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları