Boy's Abyss Dram-Romantizm Mangası Live-Action Dizisine Uyarlanıyor
Live-action dizisi, Japonya'da 1 Eylül 2022'den itibaren yayınlanmaya başlayacak.

MBS'nin resmi web sitesi, Ryō Minenami'nin Boy's Abyss (Shounen No Abyss) mangasının live-action uyarlamasının yapım aşamasında olduğunu duyurdu.

Live-action dizisi, 1 Eylül 2022'den itibaren her hafta Perşembe günü MBS Drama Tokku'da yayımlanacak. Aynı zamanda Hulu da diziyi Japonya'da yayımlayacak.

Towa Araki, Boy's Abyss'in live-action uyarlamasında baş karakter Reiji Kurose'yi canlandıracak. Karakterin bir fotoğrafı da paylaşıldı.

Mangaka Ryō Minenami, live-action duyurusunu kutlamak için bir illüstrasyon paylaştı.

Misato Kato ve Hiroaki Yuasa, Boy's Abyss live-action dizisini yönetirken, Kyoko Inukai dizinin senaryo yazarlığını üstlenecek. HoriPori ise prodüksiyon sorumlusu olacak.

Boy's Abyss, Ryō Minenami tarafından yazılıp çizilen bir Japon mangasıdır. Şubat 2020'den bu yana Shueisha'nın Weekly Young Jump dergisinde yayımlanıyor ve şimdilik dokuz cildi bulunmakla.

Boy's Abyss'in konusu:

Reiji Kurose, ağabeyi, büyükannesi ve hemşire olan annesi ile birlikte bir kasabada yaşamaktadır. Sakuko Akiyama ile çocukluk arkadaşıdır. Bir gün Reiji, şimdilik bir market görevlisi olarak çalışan "Arcylic" idol grubunun üyesi Nagi Aoe ile tanışır. Nagi, Reiji'ye "Aşıkların Uçurumu" olarak adlandırılan, aşıkların birlikte intihar ettiği iddia edilen bir yerden bahseder. Reiji ve Nagi intihar girişiminde bulunsalar da bu girişim başarısızlıkla sonuçlanır. Reiji, daha sonra onu korumaya yemin edecak olan öğretmeni Yuri Shibasawa tarafından kurtarılır.

Kaynak: AH

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları