Japonya'nın En Popüler Cosplayerının Ne Kadar Kazandığı Bir Tahmin Edin Hadi
Rakamı görünce, Japonya'ya taşınıp popüler bir cosplayer olabilmek için dişinizi tırnağınıza takmak adına karşı konulmaz bir istek duyumsayabilirsiniz.

2012 yılının sonunda, Enako popüler bir cosplayer haline gelmeye başladı ve son birkaç yıldır popülerliğinin önüne herhangi bir şey geçemedi. Dün gece yayınlanan Downtown DX -Japonya'nın en popüler tartışma programlarından biri- acayip bir şeyi ortaya çıkardı, o acayip şey aşağıdaki resimde sağ üstte yer alıyor ve şeritteki yazı şunu diyor: Japonya'nın en iyi cosplayeri Enako dudak uçuklatıcı bir aylık kazanca sahip!

Image

Enako'nun katıldığı tanıtım etkinliklerinde binlerce kişi yer alıyor ve cosplay fotoğraf çekiminde 500 fotoğrafçı tarafından resmen kuşatılıyor. 

Image

Bu küçük bayanın Aralık ayındaki aylık kazancı 90.000 $'ı aşmış durumda, ille de "TL'ye çevir Serpil" derseniz 343.000 TL'den biraz daha fazla -bugünün kuru ile- olduğunu söyleyebilirim. 

Enako, oyun ve anime şirketlerinin TV reklamlarında boy gösteren resmi bir cosplayer olmaya çalıştıklarını da açıklamış. Bununla bitti mi sanıyorsunuz; ayrıca, Live.me'de düzenli olarak saatlik görüşmeler yapıyor ve izleyicilerin katkılarıyla 1 saat içinde 1.800 $'ı aşan bir gelir elde ediyor, fotoğraf albümlerini ve eşyalarını da satıyor. 

Image

Image

Sinir krizi geçirmeden kendisinin hesaplarını takip etmek isterseniz Twitter hesabını şuraya ekliyorum. 


kaynak: kotaku 

"Eşek kadar kadın çizgi film mi izlermiş" isyanına cevap olarak doğdum. Radyo ve TV ile başlayan iş hayatı, dergi ile devam etti ve 2006'dan bu yana dijital reklam sektöründe çalışıyorum. Hikaye kitapları (Aşk Yemeği Acılı Sever ve Yakıngörmez) yazdıktan sonra, şimdilerde bir roman üzerine çalışıyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları