Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita Animesinin İkinci Sezonu Nisan 2022'de Geliyor
Marina Yamada ve Yuuki Kaji kasta katıldı.

Alifred Yamamoto'nun Rikei ga Koi ni Ochita no de Shōmei Shite Mita (Science Fell in Love, So I Tried to Prove it) mangasına dayanılarak yapılan animenin ikinci sezonunun Nisan 2022'de prömiyerinin yapılacağı duyuruldu. "9th Anitama Matsuri" etkinliğinde verilen habere ek olarak bir tanıtım videosu ve yeni bir görsel yayınlandı. Animenin ikinci sezonunun başlığı ise "Rikei ga Koi ni Ochita no de Shōmei Shite Mita. r=1-sinθ".

Yapılan etkinlikte, kasta katılan iki yeni ismin de adı verildi. Marina Yamada,  Suiu Fujiwara (isim henüz onaylanmadı) karakterini ve Yuuki Kaji, Chris Floret (isim henüz onaylanmadı) karakterini seslendirecek.

Serinin ilk sezonu Japonya'da, 12 bölüm hâlinde, Ocak 2020'de Amazon Prime Video'da ve televizyonda yayınlandı. Crunchyroll da seriyi, İngilizce altyazılı olarak da yayınlandı.  

Animeyi, Zero-G'de Toru Kitahata (Haganai NEXT, Hinako Note) yönetti. Kenta Onishi'nin asistan yönetmenliğini ve Kouichirou Natsume'nin yapım süpervizörlüğünü üstlendiği animenin, senaryo üzerine çalışan isimleri ise Rintarou Ikeda (Magical Sempai) ve Michiko Yokote (Shirobako, The Magnificent KOTOBUKI). Yūsuke Isouchi, hem karakter tasarımından sorumlu hem de baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor. 

Manga merkeze, Ayame Himuro ve Shinya Yukimura isimli birbirine âşık iki bilim insanını alıyor. Bu ikilinin amacı ise, aşklarının bilimsel olarak kanıtlanabilir, ölçülebilir ve gerçekliğinin ifade edilebilir olduğunu kanıtlamaktır. 

Manga, G-mode's Comic Meteor web sitesinde 2016'da yayınlandı. Manganın live-action televizyon serisi, Eylül 2018'de dört bölüm hâlinde yayınlandı. Live-action filmi Şubat 2019'da gösterildi. 

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları