Fuuka’nın Yaratıcısı Kouji Seo'nun Megami no Café Terrace Romantik Komedi Mangası Tv Animesine Uyarlanıyor.
Seo'nun Fuuka, A Town Where You Live, Suzuka mangaları da animeye uyarlanmıştı.

Kodansha geçen hafta Kouji Seo'nun romantik komedi harem mangası Megami no Café Terrace (The Café Terrace of the Goddesses)’ın tv animesine uyarlanacağını duyurdu. Animenin 2023’de prömiyer yapacak.

 

A key visual for the newly announced Megami no Cafe Terrace anime adaptation featuring the five main heroines of the series posing in their cafe uniforms.

 

Manganın konusu:

 

Tokyo Üniversitesi'ne ilk denemesinde kazanan ancak aynı zaman diliminde büyükannesinin ölüm haberini alan Hayato Kasukabe, üç yıl sonra ilk kez çocukluğunun geçtiği eve, büyükannesinin kafesine geri döner fakat kafede çalışan ve büyükannesinin "ailesinden" olduğunu iddia eden 5 kız ile karşılaşır.

Seo, seriyi Kodansha’nın Weekly Shōnen Magazine’de Şubat 2021’de yayınlamaya başladı. Kodansha manga serisinin altıncı cildini 17 Haziran’da yayınladı ve yedinci cildi 16 Eylül’de yayınlayacak.

20 yaşında ve artık hititoloji öğrencisi değil yine de ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları