BOFURI: I Don't Want to Get Hurt, So I'll Max Out My Defense Animesinin 2.Sezonu Ocak 2023'e Ertelendi
Yeni sezonun ilk tanıtım videosu, geri dönen kadroyu ve stüdyoyu gösteriyor

Kadokawa Salı günü yaptığı açıklamada , BOFURI'nin ikinci sezonunun Ocak 2023'te prömiyer yapacağını açıkladı. Animenin daha önce bu yıl prömiyer yapması planlanmıştı.

           

Kadokawa, dizinin ikinci sezonunun kadrosunu açıkladı. Shin Oonuma (Fate/kaleid liner Prisma Illya, WATAMOTE) ilk sezonu yönetiyordu ve tekrardan ikinci sezonun yönetiminde yer alacak. Fumihiko Shimo (Anima Yell!, New Game!) yine dizi kompozisyonundan sorumlu. Kazuya Hirata (Fate/kaleid liner Prisma Illya, Sunohara-Sō no Kanrinin-san) yine karakterleri tasarlayacak ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapacak. Hiroyuki Honda'da aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yapacak. Taro Masuda müziği bestelemek için geri dönüyor.

                           

Animenin ilk sezonu 6 Ekim'de yeniden yayınlanacak.

Novelin hikayesi, arkadaşı Risa Shiramine tarafından onunla sanal gerçeklik MMO oyunu oynamaya davet edilen Kaede Honjō'ya odaklanıyor. Kaede oyunlardan hoşlanmasa da, gerçekten sevmediği şey acı içinde olmaktır. Maple adında bir karakter yaratır ve acıyı en aza indirmek için tüm puanlarını Savunmaya koymaya karar verir. Sonuç olarak, yavaş hareket eder, sihir kullanamaz ve tavşan bile onun üstesinden gelebilir. Ancak, Savunmaya puan pompalamanın bir sonucu olarak "Mutlak Savunma" olarak bilinen bir becerinin yanı sıra özel hareketlere karşı çalışan bir "Karşı Beceri" edindiği ortaya çıktı. Şimdi, tüm hasarları etkisiz hale getirme yeteneği ile maceralara atılıyor.

Yuumikan, 2016 yılında Shōsetsuka ni Narō (Let's Become Novelists) web sitesinde hikayeyi serileştirmeye başladı ve hala sitede hikayenin bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. 

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları