2.5 Dimensional Seduction Mangası Anime Oluyor
Anime için görsel yayınlandı // Yū Hashimoto'nun 2.5 Dimensional Seduction (2.5 Jigen no Yūwaku) mangasının resmi Twitter hesabı...

Yū Hashimoto'nun 2.5 Dimensional Seduction (2.5 Jigen no Yūwaku) mangasının resmi Twitter hesabı Cumartesi günü manganın anime olacağını duyurdu. Twitter hesabı ve yeni açılan web sitesi, Lilysa'nın Lilliel cosplayini içeren bir görsel yayınladı.

 

Hashimoto, anime'nin duyurusunu kutlamak için bir illüstrasyon çizdi:

 

Seven Seas, hikayeyi şöyle anlatıyor:

"Gerçek kızlara ilgi duymuyorum!" Okulun manga kulübü başkanı Okumura'nun iddiası böyle. O, Lilliel olarak bilinen seksi (kurgusal) bir 2D manga karakterine takıntılı tipik bir otaku'muz .Yeni okul yılı başlar ve tutkusu cosplay olan Lilysa adında (gerçek!) bir 3D kız kulübe katılır. Lilysa, Okumura'yı fotoğrafçısı olmaya ikna eder ve tahmin edin en sevdiği manga karakteri kimdir? Sadece bu da değil, Lilysa fetişsel pozlar veriyor! Bu sıcak kanlı romantik komedi açıldıkça 2D ve 3D arasındaki sınırlar bulanıklaşmaya başlar.

Hashimoto mangayı 2019'da Shueisha'nın Shonen Jump+ web sitesinde başlattı. Shueisha manganın 15. derlenmiş cildini 4 Ekim'de yayınladı ve 16. cildi 4 Ocak'ta yayınlayacak. Manganın yayında 1,7 milyondan fazla kopyası var.

Kaynak: ANN

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

1 comment

Fatih Vural
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

Aga animenin Kategorileri ne?

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları