Seçeneklerinize Göre Husbandonuz Kim Olurdu?
Verilen senaryolara göre bakalım husbandonuz kim çıkacak?

Aşağıdaki seçeneklerden birisini seçin.

Lise öğrencisisiniz. Herkesin hayallerindeki çocuk sizin sevgiliniz. İlk açılma nasıl ve ne şekilde olmuştur?

Lise öğrencisisiniz. Herkesin hayallerindeki çocuk sizin sevgiliniz. İlk açılma nasıl ve ne şekilde olmuştur?
 1. Siz ondan hoşlanıyordunuz. Kan içemeyen sıra dışı bir vampirmiş ve sadece sizi kanınızı içebildiğini fark ettiğinden beri gözdesisiniz. Sonra ona kan verme konusundaki sağ duyunuzu gördükçe sizden hoşlanmaya başlayıp itiraf etti.
 2. O sizin için vurdumduymaz görünen sıradan bir sınıf arkadaşı idi. Zor günler geçiriyordunuz. Dibe vuracağınız an size yardıma geldi çünkü sizi hep gözlüyor çektiğiniz sıkıntıları fark ediyormuş. Çok geçmeden de size itiraf etti.
 3. Sizin yanınızdayken utanıp eli ayağına dolanınca sizden hoşlandığını fark ettiniz. Tepkileri size sevimli geliyor ve çok geçmeden siz de ondan hoşlanmaya başladınız. Ancak biraz daha uğraşıp ona itiraf ettirdiniz.
 4. Çok zor bir çocukluk geçirdiğini duyduğunuzdan beri aklınızdan çıkmadı. Sürekli onu gözlemliyor ve yaşadıklarına rağmen hayata nasıl tutunduğunu izledikçe ondan hoşlandığınızı ve onu mutlu etmek istediğinizi fark ettiniz. Ona itiraf ettiniz.
 5. Etrafı sürekli insanlarla çevrili. Ondan herkes gibi siz de hoşlanıyorsunuz ama ona bir türlü yaklaşamıyorsunuz. Bir fırsatını bulup itiraf ettiğinizde hiç düşünmeden kabul etti ve neden kabul ettiğini hala bilmiyorsunuz.
 6. Size havalı geldiği için ondan hoşlanmaya başladınız ama onun kriterlerine uygun olmadığınızı düşünüyorsunuz. Ancak aradığınız özgüveni öylece bir sohbette bir özelliğinize iltifat ederek size kazandırdı ve siz de şansınızı denediniz.

Hayallerdeki çocuk, sevgiliniz. Bir okul çıkışı eve doğru yürürken önünüzü tekin olmayan insanlar kesti. Gasp edileceksiniz.

Hayallerdeki çocuk, sevgiliniz. Bir okul çıkışı eve doğru yürürken önünüzü tekin olmayan insanlar kesti. Gasp edileceksiniz.

Sevgiliniz mükemmel birisi. Ancak onu tanımlayan ilk sıfat...

Sevgiliniz mükemmel birisi. Ancak onu tanımlayan ilk sıfat...

Herhangi bir randevunuz nerede olur?

İlk öpücüğünüz...

İlk öpücüğünüz...

Sevgilinizin derslerle arası...

Sevgilinizin derslerle arası...

Bir arkadaşı ona sizi neden sevdiğini sordu...

Bir arkadaşı ona sizi neden sevdiğini sordu...

Seçeneklerinize Göre Husbandonuz Kim Olurdu?

 1. Sonucun: Hatake Kakashi

  Kendisine has bir dünyası olan ve hayatı sadece iki kişilik yaşamayan, paylaşmayı seven ve fedakar bir husbandonuz var. Sizi tebrik ediyoruz :)

  Bazen randevuya gelmeyi unutsa ya da çoğu kez geç kalsa da aslında sizi sevdiğini ve size değer verdiğini biliyorsunuz. Geç kalmasının arkasında bir neden olduğunu tahmin ettiğiniz için de çözümü randevu saatini ona bir saat erken söyleyerek bulmuşsunuz.

  Hatake Kakashi, kesinlikle yuva kurmayı, sıcak bir aileyi sonuna kadar hak eden görmüş geçirmiş bir husbando. Ne diyelim :) Size mutluluklar :)

 2. Sonucun: Sakata Gintoki

  Tebrikler, sapına kadar bir erkekle evlendiniz :D 

  Sakata Gintoki, iyi yönleri ile de kötü yönleri ile de tam bir erkek olduğu için "En iyi ağabey/koca/baba/enişte/ bacanak olacak anime karakterleri" konulu anketlerde top 10'da görürsünüz.

  Her şeyden önce husbandonuzda mükemmeliyet aramıyorsunuz. Onu gri tarafları ile de kabul ediyorsunuz. Gintoki'nin kumar ve alkol sorununa iyi bir çözüm bulabilirseniz sizden harika bir çift olur :)

  Yanında olduğunuzda kendinizi güvende hissettiğiniz, korumacı ve şefkat sahibi bu sorumsuz adamla eğlenceli bir hayatınız olurdu :)

  Gintama izlememiş birisi iseniz ve size husbando olarak o çıktıysa ve Gintoki'nin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu görmek istiyorsanız 206. bölümü izleyebilirsiniz. Herhangi bir spoiler içermemektedir ve o bölümün konusunu anlayabilirsiniz.

 3. Sonucun: Kuroo Tetsuro

  Tebrikler, seksopat bir husbandonuz oldu :D

  Davranışları sosyal ortamda öyle olmasa da görünüş olarak çekici olan erkeklerden hoşlanıyoruz galiba :)

  Fiziksel özelliklerine zıt bir şekilde bir erkeğin korumacı ve babacan olması sizin için nadir bir şey muhtemelen. Kuroo gibi bir tipten sorumsuzluk bekliyorsunuz haliyle. Oysa takımın üzerinde sert bir otorite kurmadan takım kaptanlığı yapması babacan kişiliğinden geliyor. Anaçlığın ve babacanlığın duygusal ikili ilişkilerde hassas bir çizgisi mevcut. Abartısı sıkabilir ama Kuroo'nun kendi arzu ve isteklerini belirtirken açıksözlü ve yaşına uygun davranması bu durumu çok iyi dengeliyor. Bir örnekle somutlaştırayım. Kenma'nın oyun saatlerine, yemeğine ve sosyalleşmesine olan müdahalesi ama aynı zamanda fıstık gibi bir gazetecinin onunla röportaj yapmasını istemesi ve bunu direkt dile getirmesi gibi :D

 4. Sonucun: Sebastian Michealis

  İlgisini çekmeye çalışırken epey emek sarf etmek zorunda kalacağınız ancak ilgisini kazandığınızda sizi her yerde takip edecek bir husbandonuz var. Üstelik bu adamın elinden her iş geliyor.

  Aslında biraz tehlikeli bir ilişki. Size ait duygulanımlarının hepsi tek bir bağ üzerinden kurulu. O bağda bir değişiklik olduğunda tüm ilişkiniz mahvolabilir. Bunu bildiğiniz için de ilişkiniz arada size sahte geliyor olabilir.

  Bir de tersi yönünden bakalım. Sebastian şeytan olduğu için duygulanımları insanlarınkine benzemiyor ama size bağlı olduğu o bağ ne kadar kuvvetlenirse duygulanımı da o kadar güçlü olacaktır. Nedenleri gözardı ettiğinizde sonuçlar sizi epey mutlu edecektir. 

  Genel olarak aşkı için kendi gerekçeleri olan yetenekli erkeklerden hoşlanıyorsunuz diyelim.

 5. Sonucun: Mikoto Suoh

  Sessiz, havalı ve gizemli erkekler forevaaaaaa

  Ortama girmesi ile alfa olduğunu belli eden, kişiliği hakkındaki bilgileri sözleri ile değil davranışları ile öğrendiğiniz bu adamın husbandonuz olduğunu düşünün.

  Muhtemelen size karşı olan güzel duygularını ağzından kerpetenle almak zorunda kalırdınız ama dile getirdiğinde de bunu tam yeri ve zamanında dile getirdiği için küçük çaplı kalp krizlerine neden olurdu.

  Ancak genel anlamda Mikoto gibi erkeklerin çok önemli işleri olduğu için hayatının bazı kısımlarına dahil olamazsınız. Eliniz göğsünüzde eve sağ salim dönmesini beklemek zorunda kalırsınız. Velhasıl her türlü ömrü kısaltan adam :D

 6. Sonucun: Jonathan Joester

  Çok beyefendi, çok nazik bir husbandonuz var efenim :)

  Nesiller boyu kötülükle savaşan bir sülalenin önemli ilk mücadelesini vermiş bir karakter olarak Jonathan kesinlikle bir beyefendi.

  Sevimli, nazik, ince ruhlu ve kırılgan yapısı ile günümüzde karşılaşması zor bir kişilik. Böyle bir husbando ile çok güzel günler sizi beklerdi, eminiz.

  Şiddeti hiçbir zaman desteklemese de ailesini koruması gerektiğinde elinden gelen her şeyi yapacaktır. Torunları kadar eğlenceli bir kişiliği olmasa da Jonathan size istediğiniz huzurlu hayatı verecektir. Mutluluklar dileriz :)

Faydalı ve eğlenceli içerik üretmeye çalışan birisi...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

2 comments

animeler_net
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

salladım Gintoki çıktı :D

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg
Anime_seven
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

Amygirl teşekkürler

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları