Overlord, 2 Ciltte Final Verecek!
Light novel'ın 16. cildinde serinin 2 ciltte biteceği duyuruldu.

Kugane Maruyama'nın Overlord light novel serisinin 16. cildinin ikinci partındaki son söz, romanların iki ciltte biteceğini açıkladı. 

Kugane Maruyama, orijinal Overlord light novel serisine 2010'da çevrimiçi olarak başladı ve Kadokawa'nın Enterbrain baskısı, seriyi 2012'de so-bin'in illüstrasyonlarıyla birlikte basılı olarak yayınlamaya başladı. 

Serinin hikayesi:

"Sanal gerçeklik oyunlarının patlama yaptığı 2138 yılında popüler bir çevrimiçi oyun olan Yggdrasil, bir gün sessizce kapatılır. Ancak, kahramanı Momonga oturumu kapatmamaya karar verir. Momonga daha sonra "en güçlü büyücü" olarak bir iskelet görüntüsüne dönüştürülür. Oyuncu olmayan karakterlerin (NPC'ler) duygu hissetmeye başlamasıyla dünya değişmeye devam ediyor. Anne babası, arkadaşı veya toplumda yeri olmayan bu sıradan genç adam Momonga, oyunun dönüştüğü yeni dünyayı ele geçirmeye çalışacaktır."

Ayrıca dördüncü televizyon anime sezonu olan Overlord IV, 5 Temmuz'da gösterime girdi. Franchise ayrıca kitapların Sei Oukoku-hen (Holy Kingdom Arc) hikayesini kapsayacak bir anime film projesine de sahip olacak.

Animesever bir genç.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları