One Piece Mangası, Eiichiro Oda'nın "Final Destanı"na (Final Saga) Hazırlanabilmesi için 1 Ay Ara Verecek!
Manga 27 Haziran'da ara verecek ve 25 Temmuz'da da dönecek.

Eiichiro Oda'nın One Piece mangasının resmi Twitter hesabı, manganın bir ay ara vereceğini açıkladı. Ayrıca Eiichiro Oda'nın, manganın 25. yıl dönümü kutlamalarına ve manganın "son destanına (final saga)" hazırlandığı açıklandı. Manga, Weekly Shonen Jump'ın 27 Haziran'daki 30. sayısından 25 Temmuz'da derginin 34. sayısına kadar ara verecek. Shueisha derginin 27. sayısını bu hafta içerisinde yayınladı ve bu da manganın aradan önce iki bölüme daha sahip olacağı anlamına geliyor.

Oda birkaç ay önce yaptığı bir yorumda; One Piece Film Red'in sinemalarda gösterime girmesinin, manganın Temmuz'da 25. yıl dönümünün olmasının, Netflix live-action serisinin çekimlerini denetlemek için Afrika'ya gitme planlarının ve Wano Country arc'ının sonunun çakışmaları nedeniyle bu yazın çok zorlu geçeceği konusunda birkaç kişinin kendisini uyardığını belirtti. Bu insanlar Oda'ya yazın yaklaşık bir ay ara vermesini önermişler ama Oda başta buna karşı çıkmış. Ama sonra ikna olduğunu ve hazırlık için biraz zamana ihtiyacı olduğuna karar vermesiyle ara vereceğini söyledi. Oda, pandemi nedeniyle maalesef Afrika'ya gidemeyeceğini de sözlerine ekledi.

Weekly Shonen Jump, Ağustos 2020'de One Piece'in "yaklaşan son destana doğru ilerlediğini" söylemişti. Manga şu anda Wano Country arc'ının finaline yaklaşıyor.

 

Paylaşılan Tweet:

Kaynak: ANN, Twitter, Oricon News

Animesever bir genç.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları