Masaomi Andō serinin yönetmenliğini yapıyor.

Iro Aida'nın Toilet-Bound Hanako-kun (Jibaku Shōnen Hanako-kun) mangasının tv uyarlanması için resmi web sitesi yeni ekip üyelerini açıkladı ve Cumartesi günü seri için bir görsel paylaştı.

Masaomi Andō (Astra Lost in Space, School-Live!, Hakumei and Mikochi), Lerche'de (School-Live!, Scum's Wish, Kino's Journey - The Beautiful World) animeyi yönetiyor. Yasuhiro Nakanishi (Carole & Tuesday, Descending Stories: Showa Genroku Rakugo Shinju, BanG Dream!) serinin senaryolarını yazıyor ve denetliyor. Mayuka Itou karakterleri tasarlıyor ve Yūji Higa ise animasyon yapımcısı olarak görev yapıyor.

Anime 2020 yılında TBS, SUN, CBC ve BS-TBS'de prömiyer yapacak ve 12 bölüm olacak.

Yen Press mangayı dijital olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

"Hanako-san, Hanako-san ... orada mısın?"

Kamome Akademisi'nde, okulun Yedi Gizemi'nden biri olan Hanako-san hakkında bolca söylenti var. Eski okul binasında üçüncü kattaki kızlar tuvaletini işgal ettiği söyleniyor. Romantizm hayal eden sevgi dolu bir liseli kız olan Nene Yashiro bu perili tuvalete giriyor ... ama orada tanıştığı Hanako hayal ettiği gibi değil! Kamome Akademisi'nin Hanako-san'ı bir çocuk!

Aida manga'yı 2014'te G Fantasy'de başlattı. Square Enix, geçen Ekim ayında 9. cildi yayınladı ve 10. cilt 27 Mart'ta yayınlandı. Yen Press, 9. cildi 29 Ocak'ta dijital olarak yayınladı.

Kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları