Azu'nun kısa manga serisi TV Animesi'ne uyarlanacak.

Azu'nun kısa manga serisi Tejina Senpai TV animesi için 2019 prömiyer yapsı kararı ile çalışmalar başlatıldı. Animenin websitesi ve Twitterının yanı sıra ana karakter Tejina Senpai'yi gösteren PV yayımlandı.

Manga ilk olarak Kodansha'nın Haftalık Genç Magazininin 9 ve 10. sayılarında 2015'de yayımlanmasının ardından, hemem ardındaki sene 13. sayıda serileştirildi. Yazarın sağlık nedenleri dolayısıyla 2017'nin 43. sayısının ardından hafta aşırı yayımlanmaya başladı. Manga en son ve 5. cilti Tankobon Japonya'da yarın, 6 Kasım'da yayımlanacak.

Hikaye, daha sonra "Jyosu"(Asistant) olarak tanıyacağımız, isimsiz bir birinci sınıf öğrencisinin kendine uygun bir klüp arayışında sihirbazlık klübünü bulması ile başlıyor. Orda klübün başkanı ve tek üyesi olan üçüncü sınıf öğrencisi Tejina Senpai ile tanışır. Kapanmanın eşiğinde olan klübe katılmayan zorlanan karakter, zorunlu olarak asistan rolünü üstlenir. Tejina Senpai şirin ancak sahne korkusuna ek olarak numaralarınında da bocalıyor.Kaynak: Crunchyroll

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları