sizinde animeler hakında hobileriniz varmı
bu sefer 2 bölümle karsınızydayım. bu sefer daga cok kendimi zorladım sonuclar nasıl görelim :)

2.gercekler ortaya cıkıyo

katsuki ve arkadasları riyala eve (okula) dönmeye karar verirler. haru yukardan onları izlemekdedir. ama bir sepebden haru garib hissetmekdedir siybayla yapdığı dövüsten beri bir sorun oldugunu düsünmekde ama bu sorunu bulamamakdadır. bu zamanda bile bu kılıkla gezinmesi onu derde soksada bu onu umrunda degildir. katsuki ve arakadasları sonunda eve gelir. katsuki uyumakda zorluk cekdigi 10 20 dk bos bos durur bu sırada siybayla harunun geldigin fark eder denkmi geldiler yoksa berabermi geldiler diye merak eder.

siyba:neden böyle giniyosun diye sorar? ormandaki savasda gizlenmek icin oldugunu düsündüm ama senin bir sepebin var gibi.

haru: bu durumu acıklamama  gerek yok.

katsuki: siyba neden bu soruyu sorduki. haksızda degilde neden simdi sordu?

haru odaya girer ve cantasın alıp catıya cıkar. yukarı cıkdıgında ay dolunaydır ve en tepe noktadadır. haru cantasındanbir tulum cıkarır ve bir gün geri dönmeyi hak edecem der. katsuki haruyu görünce hatırlar grubundaki kisileri iyi tanıması icin lidere belgeler verilir. harunun belgesine bakmaya karar verir. haru niyakimi   yas boy kilo gibi degerler bulunmakdadır harunun aile kısmına bakar babası bilinmiyo annesi bilinmiyo aile durumu bilinmiyo. katsuki bos bos bakarak haru hakkında birsey yapması gerekdigini düsünür. belgeye biraz daga bakar ama artık iyice karamsarlasmaya baslar.belgelerde bide kisilerin güc degerlendirmesi vardır. katsuki hepsine bakar ve en iyi iki deger vardır. 1 siyba digeri haru buda katsukinin aklına birsey getirin simdi düsününce siybayla haru savasırken kısa süreligine bir konusma duymusdum. acaba ne konusdular ?

katsuki:siybaya sorarsam söyleme sansı daga yüksek haruya sormam o kadar ise yaramaz katsuki tam uykuya dalacaken kapı sesi cıkar. katsuki bakar siyba dısarı cıkıyosaat 01-02  gibi neden cıkıyo. ha buarada haru cantasını alıp yukarı cıkmamısmıydı. siybanında aynı yollda gidigini görünce bi dakkika belki bügün siybayı arıyan harudur. onunla konusmak istedigini söylemis olabilirmi yada baska birsey acaba asıl olay ne bi gözatmalıyım.

bu sıradaharu uykuya dalmıs olan haru bi sesle uyanır oraya bakdıgında siybanın müdürün odasına giderken görmüs oda ne oldugunu merak ederek takib ettmis katsuki ne kadar denesede siyba ona göre cok hızlıymıs önceki savasda engellice olmasa onu engeleme sansı yokmus ( engeliciler kisileri en güclü özelligini 2 kat fazla düsürür ) siyba güclü olsada asıl gücü hızdır. siyba birinin onu takib edigini sezer ve karsı saldırı yapar. haru buna karsılık verir  ama ikiside birbirinin güclerini tamini bildigi icin temkinli davranırlar malesef tamin ediklerinden fazla güclü cıkarlar siybanın hızlı vurusu harunun uyguladıgı gücle birlesince bi anlık kapısdıkları agac cöker ve ikiside yere düser bu sırada harunun giyinmindendolayı siyba onu ilk basda tanıyamaz. yere düsdüklerinde birbirlerini üstüne düserler. katsuki bu sırada onlara yetismis ve olanı yanlıs anlamısdır sonrada kızararak onları izlemeye baslamısdır. siybayla haru ilk önce karsılıklı bir sekilde oturup konusmaya baslarlar.

haru: neden müdürün odasına dogru gidiyosun

siyba:önemli bir isim vardı. senin beni takib etme sepebin neydi.

haru: tamemen emin olamadıgım bir sorun var? savasdıgımızdan beri bende bir sıkınttı var. benimle savasırken dayanıklıgım extıra düsüsü cok zor duruma sokdu beni.

siyba:bende hızımın düsüsü yüzünde cogu hamleden kacamadım.

bu arada dövüs sırasında olanlar haru siybayı bir agaça dogru vurur. siyba hafifden yaralanır ve yere düser. haru bu sıra karsısında ayakda durmakdadır ve siybaya sunu der neden o kızı korumak icin bu kadar cabaladın. eyer orda oraya dogru atılmaya devam etmek yerine bana tepki verse suan daga iyi bir durumda olurdun.

siyba:senin bunu anlicagını sanmıyorum ailenin tek kalan üyesi o gibi benim gözümde.

haru: bu sözü duyunca anıları canlanır. yasadıkları kafasında görmeye baslar ve yere dogru elerini koyarak bi anlık anılarını yasar siyba bu sırada harunun vurarak sırtına dokunur ( kurallar hatırlansın bi kisiyi yere sermek veya onun sırtına dokunmak onu kendi gurubunuza katar ama kisinin savas durumuna göre grubunuza katılır kisini grubunuza katıldıgını anlama icin stbnizin ısıgını beklemeniz lazımdır ) 

siyba: sana kardesim hakında konusurken ne oldu. eyer bana direk dalsan orda beni alt etme sansın vardı.

haru: bunu sana anlatırsam bana stble nereye vurdugunu gösterirmisin. ama önce göstermeni istiyorum.

katsuki olanları yarım yamaklak duymakdadır. eyer stbsini aktif ederse haruyla siybanın onu fark edeceginden korkar ve aktif etmez. siyba haruya yaklasarak suraya der ve harunun sag sırtına dogru olan boslugu gösterir.

haru:orasımı der ve ceketinin( ceket derken kumas arası gibi diyem tam vurulan nokdada bir torba vardır) altındaki torbayı cıkarır. siybaya sunu der lütfen buraya bakma torbadan 2 nesne cıkar biri özel bir toza benzemekdedir. digeri ise bir bileklikdir. ama norma bir bileklige benzemekdedir. haru nun orda bir tür yara vardır bir yanık izi haru buraya o tozu döker ve söyle der. vurdugun yer benim hayatımın degismesine sepeb olan yer siyba haru tozun bir kısmını yanıgın üstüne döker siybaysa  harunun yarasına bakmadan onu dinlemekdedir. haru tozu dökerken bu yara normal bir yara degil. ailemizi silahının yarası der ve o sırada katsuki yuvarlanarak gelirsiyba haru hemen ayaga kalkarak savascak hazırlanırlar. ama katsukiyi görünce ikiside oldugu gibi durur. katsuki ikisinin önüne kadar yuvarlanıp bu  kötü oldu der. sonrada haru benim daga fazla birsey anlatmama gerek yok der ve gider siyba tam haruyu takib edeceken telefonu calar ve müdür okulumuzum en iyi 4 kisisinde biri gec kalmada iyi  is yapıyo katsuki ne oluyo der siyba beni müdür yardımcısı cagırdı. der ve heme gider. katsuki: düsünceli bir sekilde odaya dönmeye karar verir. acaba asıl olay neydi. siyba müdür yardımcısının odasına gelir. iceri girip oturur

müdüryardımcısı: sana 3 sorum var diyerek odanı ısıklarını aktif eder. bir neden gecikdin.

siyba:savas sırasında yendigim bir kisi benle konusmak istedi.

müdüryardımcısı: kimle savasdın 

siyba :haru niyakami bilekligimde grubuma eklendiginde ismini gömüsdüm. 

2 soru der sen nasıl yenildin.

siyba: benyenilmedim efendim. teslim oldum.

müdüryardımcısı: neden?

siyba:kardesimi 2 kez korudu ve ona iyi davrandı ben bu okula sadece kardesimin güvenligini önleme almaya geldim. sahib oldugum tüm gücü kardesimi korumak icin kullanmak istiyorum.

müdüryardımcısı: bu kızı kardesine karsı zafı varmıs. siyba sana son bir soru babana ne oldu biliyonmu senin baban en üst düzey stb tasarımcılarından biriydi. onu kaybolması bir kacırılma degilmis kendi gitmis ailesine hicbirsey bırakmadan gidigini düsünmüyorum.

siyba:efendim babam  kardesimle benim bilekligimi birde katsuki adlı cocugun bilekligini tasarladıgını biliyom malesef katsukiden alabildigim tek bilgi babasından aldıgı benim düsüncem babamın hep basetdigi arkadası katsukinin babası olmalı.

müdüryardımcısı: baska bir bilgin yokmu.

siyba :malesef efendim simdi gidiyorum.

müdüryardımcısı: gidebilirsin.

haru:onunda ailesini tek üyesi haa benim yanlızlıgım kadar acı der ve yatar.

siyba:erkekler odasına girip uyuyan katsukiye sorar haru nerde katsuki catıya cıkdı katsukiye saol diyip odadan cıkar.

siyba tam odadan cıkacaken katsuki kolunu tutar ve sorar orda ne konusdunuz der.  tam katsukiye  olayı anlatcaken koridor görevlisinin sesi gelir ve ikiside odalara döner.

katsuki:burada neler oluyo der. siybaya veya riyaya yarın sorarım diyerek yatar. amasaat gecenin 05 olmusdur katsuki,siyba ve haru 3 üde gözlerinden uyku akarak derse gelirler.  egitmenleri rey odaya girib katsukinin uyukladıgını siybanın zar zor ayakda uyku dalmamaya calısdıgını harunun ise kafasını kaldırmadan bir duvara sırtlandıgını görür tenji,riya ve liya  bakar ve stb sini aktif ederek. silahlarını aktif eder ( saflar delinmez savascı modu aktif der silahları bi kılıc ve garib bir kalkandır.) ve 3 nede hızlı bir saldırı yapar ama bu saldırı onları tam vurmicak sekildedir haru ve siyba darbende kendileri sıylırı ama katsuki kıl payı kacıran darve onu uyandırır rey onlara söyle der bidakine dersimde uyursanız sizinle kücük bir savas yapacagız  der. sonrada derse devam ederler. bügünki dersimiz stb silah  düzenliyci ( stblerin silahlarının belli bir agırlıgı vardır bu agırlıklar mg,g,kg,T sınıfıdır. bu sınıfların 5 düzeyi vardır. mg sınıfı hız icin ama dayanıksız bir sınıfdır cogunlukla atılmalık silahlar icin secinir. g sınıfı agırlıgı idahel dayanıklıgı orta bir sınıfdır ama  okadar  güclü degildi. kg  güc dayanıklıda iyidir hızı ortalama en iyi secenek gibidir ama T ye karsı yetersizdir kg 1 T 5 si bile kırmak da zorlanır  T sınıfı stblerin sınırsınıfıdır. Cok güclü ve dayanıklıdır hızılıdır. Bügün size yeni agırlıklar vercez ve silahlarınızı bakımlicaz ilk önce herkez stb lerini aktif ederek tasımanıza en uygun silahı önercekdir. Stblerin güc üniteleri ne kadar güclüye uygun sınıfındaki gücün artar.  Katsuki kg 4 sınıfı kalkan kg 3 sınıfı kılıc, siyba T 5 cift kılıc, haru  T 5 uzunkılıc  tenji kg 5 mızrak kg 4 kılıc ,Liya kg 3 yay g 2 10 luk 4 ok baglıycı. Riya kg 4 kalkan kg 4 kılıc.

Rey: simdibilekliklere bakım yapılması icin bölmeye koyun ve kullanıcagınız türü ve  silah icin size verilen parayla yenileme yapıp yapmama size kalmıs suanlık ben bilekliklerinize bakma icin gidecem.  ( bu arada stblerin neden daga güclü olan sınıfı kullanmadıgını sorarsanız daga üstün olan silah güc ünitesini daga cok zorlar buda kisiye büyük sorunlar acabilir )

Katsuki bilekliginegelen bilgilere bakar. Tek tek okumaya baslar. Bu sırada siyba ve riya yanına gelib sınıflarımızı secdik der.

Katsuki: bukadar cabukmu.( biraz sasırmıs gibi bakar )

Siyba: benkardesimle bu olayı cokdan düsünmüsdüm.( katsukiye yaklasıp kulagı sunuder  riya aslında saflarlarda 2 kılıckullanıcı en iyi konumuydu. Ama ikiz kılıcın savunmaya en ufak bir kaltkısıyok  ve kardesimin benim gibi telikelisavasmasını istemiyorum. Onda sende bu duruma daga fazla mani olmanıistemiyorum tamamı katsuki)

Riya: abla  bana biraz yardım edermisin diye sesleni

Siyba: tmmriya katsuki söylediklerimi unutma.

Katsuki:simdi tenji ve liya onların yanına gidemde yardım edem hem biraz rahatlamısolurum. Tenjiyle riyanın yanına gelir ve söyle der silahlarınız ne durumdayenisini alcakmısınız.

Tenji: benbunlarlar iyim 2 baslı mızragım  ve uzunkılıcım var.

Katsuki: yasen liya.

Liya: uzunmenzili bir yay alıcam ve söylenilen oklarda ama yanında yakın dövüsdegüvenligim saglicak birsey lazım. Sence ne uygun olur katsuki.

Katsuki: buzor bir soru aslında ilk önce rakibinin sana ulasmak icin kullana bilcegiseylere karsı ayarlayalım dayanıklı ve güclü kisilere karsı oldugunda zor durumadüsme diye bilekliginin direnc desteginde ve güc desteginde kısıp hıza ver. Ve yakındövüse girebilmeni saglicak bir kısa kılıc alalım. Bence bunlar yeterliolcakdır.

Liya: sagolkatsuki.

Katsuki:benim son bir isim kaldı az sonar geri dönerim.

Katsukibileklige bakar ve son kisi harudur karamsarlasıp harunun yanına gider. Haruya nasılsınder.

Haru: benyakın eldiven secdim.

Katsuki:yakın eldivenmi ama senin sınıfın uzun kılıc olarak görünüyo bende. Yakın eldive( bir tür eldiven gibi demir kisinin vurus gücünün artırır ve cogunluklasersemletir.) haru uzun kılıc neden kullanmadıgını acıklarmısın. Katsuki haruyadogru bakdıgında harunun bir konuda zorlandıgını fark eder. Ama ne oldugunuanlamaz.

Harusakinlesmek icin bir nefes alır ve katsukiye suanlık söylicem bu der ve baska birköseye dogru cekilir.

Katsuki:galiba bir sorunu var siybaya soruyim hem belki onlara yardımcı olabilirim. Siybaylariyanın yanına gider. Siybaya seslenir bir dakka konusabilirmiyiz. Siyba riyayahemen gelcem der ve gelir.

Katsuki:siyba haru konusabildinmi.

Siyba: evetbana birsey anlatıcakdı. Katsuki bunu duyunca sansgın sansgın bakmaya baslar. Siybasözüne devam eder. Ama o sırada sen orda yuvarlanarak geldin ve anlasmabozulmus oldu. Katsuki ne anlasması haru savas sırasında neresine vurdugumusormusdu. Bende karsılıgında savas sırasında neden aniden garib davrandıgınıacıklamasını istemisdim.

Katsuki:siyba haruyla tekrar konusmaya calısırmısın belki seninle konusmayı Kabul eder.

Siyba:mantıklı. Uygun oldugum bir zaman konusurum.

Katsuki:geceleri catıda yatıyo belki orda konusma sansın olur.

Siybaonaylarcasını kafasını saglar ve riyanın yanına gidip islerine devam ederler. Katsukidearkadaslarıyla konusur. Sonar  bi duyuruyapılır. Sayın ögrenciler. Egitmenlerin önemli bir isin icin acilen gitmesigerekmedir. Bügünlük tüm ögrencilere izin verilmisdir. Katsuki sate bakar saat14:22 dir dısarıda hava iyi durumdadır. Katsuki liya ve tenjiye dönerek hadibiraz antreman yapalım der. Ilk önce silahlarımız ayarlıyalım ve sonradasavasalım.

Tenji:sonunda benim tanıdıgım katsuki geldi. Simdi sana kılıcımla der verecem.

Liya: bennasıl savascam teke tek bana uygun degil. Katsuki

Katsuki:seni fazla zorlamadan calısabiliriz yada 2 nizde bana karsı savasırsınız.

Tenji:katsuki sen beni bile tam yenemezken nasıl ikimizi yencen.

Katsuki:size karsı kullandıgım mod bekciydi dimi tenji aslında saglam daga adlı bir modumdaga var. ama henüz onda ustalsamadım ve güc ünitesini daga cabuk bitiriyoondan simdi onu kullancam.

Tenji: buaralar evinin önüne gelen garib kutu oydu dimi.

Katsuki: buaralar darken 5 ay öncesini kast ediginin farkındamısın. Tenji

Tenji:  ne olmuski üc bes ay gecdiyse. Der ve dısarıcıkarlarlarken bölüm biter.

evet arkadaslar bölüm hakında yorumlarınız ve hobileriniz yazın sizce bu sefer daga düzgün olmusmu tabi cakdırmayı size sunmadan önce 15 - 20 tane hata buldum düzeltim :)

sizce nasıl olmus

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları