Reiji Miyajima'nın Rent-A-Girlfriend (Kanojo, Okarishimasu) adlı mangasının TV anime uyarlamasının resmi web sitesi Pazar günü yeni bir 15 saniyelik tanıtım videosu, oyuncular ve bir görsel yayınladı.

Web sitesi ve tanıtım videosunun açıklaması animenin 10 Temmuz'da prömiyer yapacağını duyurdu. Tanıtım videosundaki OP tema şarkısı "Sentimental" kadın rock grubu The Peggies tarafından seslendirilmektedir.

Yeni Oyuncular:

Yeni Oyuncular:

  • Yukari Nozawa - Nagomi Kinoshita, Kazuya Kinoshita'nın büyükannesi
  • Masayuki Akasaka - Yoshiaki Kibe, Kazuya'nın bir arkadaşı
  • Gakuto Kajiwara - Shun Kuribayashi, Kayuya'nın başka bir arkadaşı


Diğer Oyuncular:

  • Sora Amamiya - Chizuru Mizuhara
  • Aoi Yūki - Mami Nanami
  • Nao Tōyama - Ruka Sarashina
  • Rie Takahashi - Sumi Sakurasawa
  • Shun Horie - Kazuya Kinoshita

Seri, MBS, TBS ve diğer bağlı oldukları 26 ağdan Animeizm bloğunda 10 Temmuz saat 25:25'te (yani 11 Temmuz saat 1:25) prömiyer yapacaktır.


Kodansha Comics, mangayı İngilizce olarak yayınlamakta ve hikayesini şu şekilde anlatmaktadır:

Japonya'da, yalnızlar için artık yeni bir çıkış kapısı vardır - online hizmetlerden baba, çocuk ve hatta kız arkadaş kiralamak! Kazuya'nın gerçek aşkı onu terk ettiğinde, bunu deneyecek kadar umutsuz bir haldeydi ama kiralık kız arkadaşının ne kadar sevimli ve tatlı olduğunu görünce şok olur. Ancak "ilişkilerini" gizli tutmak isterler ve bu konuda oldukça zorluk ekmektedirler ... aynı üniversiteye gidiyorlar ... ve büyükanneleri aynı evde ... ve hatta hemen yanı başlarında yaşıyor ?! Ve böylece Kazuya, onun "gerçek hayatta" neredeyse hiç iyi biri olmadığını öğrenir.

Kazuomi Koga (Rainy Cocoa, Welcome to Rainy Color) animeyi TMS Entertainment'den yönetmektedir ve Mitsutaka Hirota (Anime-Gataris, Nanbaka, The Prince of Tennis II) senaryodan sorumludur. Kanna Hirayama karakterleri tasarlamakta ve HYADAIN müziği bestelemektedir.

Şarkıcı halca ED tema şarkısını seslendirmektedir. The Peggies ve halca anime için kendi orjinal şarkılarını yazmışlardır.

animenewsnetwork.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları



Disqus Yorumları