Yūma Uchida, Shiori Mikami, Nao Tōyama, Shuka Saitō ekibe katılan oyuncular arasında yer alıyorlar.

アニメ「俺を好きなのはお前だけかよ」公式 on Twitter

Yeni oyuncular(isim romanizasyonları daha onaylanmadı):

Taiyо̄ О̄ga (ve ya Sun-chan) rolünde Yūma Uchida
Hina Hanetachi (ve ya Asunaro) rolünde Shiori Mikami
Chiharu Yо̄gi (ve ya Tsubaki) rolünde Nao Tōyama
Charisma Group Child A rolünde Shuka Saitō 

Shuka Saitō açılış tema şarkısı "Papapa."yı, Haruka Tomatsu (Pansy'nin sesi), Haruka Shiraishi (Himawari'nin sesi) ve Sachika Misawa (Cosmos'un sesi) kapanış tema şarkısı "Hanakotoba"yı seslendiriyor.

Image

Daha önce duyurulan oyuncular:

Protagonist Amatsuyu Kisaragi (ve ya Jōro) rolünde Daiki Yamashita
Gözlüklü, örgülü ve açıksözlü olan Sumireko Sanshokuin (ve ya Pansy) rolünde Haruka Tomatsu
Çocukluk arkadaşı Aoi Hinata (veya Himawari) rolünde Haruka Shiraishi
Çok yetenekli öğrenci konseyi başkanı Sakura Akino (veya Cosmos) rolünde Sachika Misawa

Romantik komedi serisinde Amatsuyu Kirasagi, harika güzellikteki üst sınıf Cosmos ve çocukluk arkadaşı Himawari tarafından davet alır. Aşk itiraflarını duymayı bekliyordur. Fakat Cosmos ve Himawari, Amatsuyu'ya arkadaşca sevdiklerini itiraf ediyorlar. Ama ondan hoşlanan başka bir kız var. O gözlük ve örgüler ile kasvetli bir kız. Amatsuyu ondan nefret ediyor, çünkü her zaman kötü konuşuyor ve sıkıntılarından zevk alıyor. Ama ondan hoşlanan tek kişinin gerçekten Pansy olduğu ortaya çıkıyor.

Image

Noriaki Akitaya (Bakuman. 3 sezon,  Active Raid 2 sezon, BONJOUR Sweet Love Patisserie) CONNECT'de animeyi yönetiyor ve Shoko Takimoto (Armed Girl's Machiavellism, Death March to The Parallel World Rhapsody, BONJOUR Sweet Love Patisserie) karakterleri tasarlıyor. Rakuda bölüm senaryolarını yazıyor ve denetliyor.

Kadokawa, Şubat 2016'da light novel serisini yayınlamaya başladı ve 10 Mayıs'da 11. romanı yayımladı. Yū Ijima, Shueisha'nın Shonen Jump + web sitesi ve uygulamasında Şubat 2017'de bir manga uyarlaması başlattı. Shueisha, 4 Ocak'ta üçüncü cildi yayınladı ve 4 Ekim'de 4. cildi yayımlayacak.

Kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları