Açılış sahnesi 30 Haziran'da yayınlanacak.

Image

Makoto Shinkai'nin yeni anime filmi Weathering With You (Tenki no Ko) 'nın resmi web sitesi Salı günü yaptığı açıklamada, TV Asahi'nin Shinkai'nin your name filminin tekrar yayını sırasında filmin açılış sahnesinden hava görüntülerinin olacağını açıkladı. Her iki film your name ve Weathering With You aynı akşam saat 8:45'te Twitter ve AbemaTV'de yayınlanan özel bir canlı akışta yayımlanacak.

The Weathering With You filmi 19 Temmuz'da Japonya'da pröiyer yapacak. Shinkai, filmin dünya çapında yayınlanacağını doğruladı ve daha önce Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Güney Amerika'da yayınlanmaya karar verildi. GKIDS, filmi Kuzey Amerika için lisanslandırdı ve bu yıl 2020 başlarında altyazılı ve İngilizce dublajlı daha geniş bir gösterimde yayımlanacak.

GKIDS filmi şöyle özetliyor:

Lise birinci sınıf yazında, Hodaka uzak adasındaki evinden Tokyo'ya kaçar ve çabucak kendisine finansal ve kişisel sınırlama yapar. Her gün olağandışı bir şekilde kasvetli ve yağmurlu bir hava hakim olur. Günlerini kendini insanlardan uzak tutarak yaşar, ama sonunda gizli bir dergi için bir yazar olarak iş buluyor. Bir gün, Hodaka bir cadde köşesinde Hina ile karşılaşır. Bu parlak ve güçlü kız, garip ve harika bir yeteneğe sahip: yağmuru durdurma ve gökyüzünü temizleme gücü ...

Image

Filmde Kotaro Daigo, Hodaka Morishima'yı ve Nana Mori de Hina Amano'yu seslendirecek.

Diğer oyuncular:

Keisuke Suga rolünde Shun Oguri
Natsumi rolünde Tsubasa Honda
Tomi rolünde Chieko Baisho
Nagisa Amano rolünde Sakura Kiryu
Yasui rolünde Sei Hiraizumi
Takai rolünde Yuuki Kaji

Shinkai,  hikayeyi yazıyor ve aynı zamanda filmi yönetiyor . Masayoshi Tanaka (your name., anohana, The Anthem of the Heart) karakterleri tasarlıyor, Atsushi Tamura (The Cat Returns, Mobile Suit Gundam: The Origin) animasyon direktörü ve Hiroshi Takiguchi (The Garden of Words, Ajin) sanat yönetmeni olarak görev yapıyor. STORY inc.  yapımcı ve TOHO filmi dağıtıyor. RADWIMPS, film için beş vokal şarkısı ve 27 arka plan müziği besteliyor. Tōko Miura, RADWIMPS'in "Grand Escape feat. Toko Miura" adlı şarkısını seslendirecek.

Filmin müzikleri 19 Temmuz'da satışa çıkacak. Watari Kubota'nın bir manga uyarlaması 25 Temmuz'da Kodansha's Afternoon dergisinde başlayacak.

Kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları