Anime Ocak'ta prömiyer yapacak.

Image

Makoto Fukami ve Seigo Tokiya'nın Magical Girl Special Ops Asuka (Mahō Shōjo Tokushūsen Asuka) mangasının anime uyarlaması için resmi web sitesi Cuma günü seri için yeni bir ana görsel yayınladı.

Anime "Animeism" programlama bloğunda prömiyer yapacak. BS-TBS, AT-X ve CBC'de yayınlanmadan önce 11 Ocak'ta MBS ve TBS'de yayınlanacak. Anime, Amazon Prime Video'da yalnız Japonya'da yayınlanacak. Site, Japonya dışındaki ülkelerde yayın hizmetlerini belirtmedi.

Seven Seas Entertainment, mangayı İngilizce olarak lisansladı ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Dünya, garip yaratıkların aniden ortaya çıkmasıyla tehdit edildiğinde, gizemli bir kaynaktan gelen güçlerle kutsanmış bir grup genç kadın onlarla savaşmak için gönderildi. Şimdi, üç yıl süren barıştan sonra, aynı kötü niyetli canlılar yeniden ortaya çıktı. Beş büyülü kız bir kez daha insanlığı bu düşmana karşı savunmak için Magical Girl Special-Ops kuvveti olarak savaşa çağırılır.

Hideyo Yamamoto (Strike the Blood, Code: Realize-Rebirth of Guinard-) seriyi LIDEN FILMS'de(The Heroic Legend of Arslan, Terra Formars) yönetiyor. Makoto Fukami (Berserk, Yuruyuri San Hai!) Ve Norimitsu Kaihō (School-Live!, Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School: Despair Arc) seri düzenlemeden sorumludur ve Yoko Suzuki (Bleach,Polar Bear's Café serilerinde animasyon yönetmeni) karakterleri tasarlıyor. R.O.N (FLCL Alternative, Kuroko's Basketball) müzikleri besteliyor.

Kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları