Shouta Aoi yeni açılış şarkısı "Harmony"yi söylemek için geri dönecek.

Amyū'nun aynı isimli mangası, Kono Oto Tomare!'nin, resmi websitesi animenin ikinci yarısının yayın tarihini ve açılış şarkısını açıkladı. Serinin ikinci yarısı Japonya'da 6 Ekim'de başlayacak. Shouta Aoi yeni açılış şarkısı "Harmony"yi söylemek için geri dönecek.

Anime iki yarı halinde yayımlacak. İlk yarı bu yılın nisan-haziran arasında hayranlarla buluştu, ikinci yarı ise ekim-aralık ayları arasında hikayeyi devam ettirecek.

Seri 2012'den yılınan beri Jump SQ dergisinde yayımlanmakta. Serinin konusu:

Takezou, Koto (geleneksel yaylı Japon enstrümanı) kulübünde kıdemli üyelerin mezuniyetinin ardından kulüpte bir başına kalmıştır. İşin kötü yanı Takezou, okulun bu yeni eğitim öğretim yılında yeni üyeler bulamazsa kulüp kapanacaktır. Çok geçmeden terk edilmeye yüz tutmuş kulüp odasına paldır küldür birisi dalar. Serseri kılıklı bu öğrenci kulübe katılmak istediğini söyler. Bakalım Takezou kulübü kapanmanın eşiğinden kurtarabilecek mi? Dahası bu serseri üye ile nasıl başa çıkacak?

Platinum Vision'dan Ryōma Mizuno (Saiyuki Reload Blast, Servamp, Devils' Line) yönetmen koltuğunda oturacak. Ayumu Hisao (Devils' Line, Sword Oratoria: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? On the Side) senaryodan sorumlu, Junko Yamanaka (ReLIFE, Servamp) karakterleri tasarlamakta ve Toshimitsu Kobayashi (Spice and Wolf II, Aoharu x Machinegun) yardımcı karakter tasarımcısıdır. Yamanaka ve Kobayashi ayrıca animenin animasyon yönetmenliğini üstlenmekte ve Hideaki Oba danışman olarak görev yapmaktadır.

Manganın tiyatro uyarlaması ağustos ve ekim aylarında oynanacak.


Kaynak: AnimeNewsNetwork

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları