Enen no Shouboutai Yeni Tanıtım Videosu Açılış Şarkısının Yanı Sıra Dövüş Sahnelerini Barındırıyor
Anime 5 Temmuz'da hayranlarla buluşacak.

Salı günü, Atsushi Ohkubo'nun En En no Shōbōtai mangasının televizyon animesi uyarlamasının resmi websitesi seri için yeni bir tanıtım videosu yayımlamaya başladı. Video serinin açılış şarkısı olacak Mrs. Green Apple'dan "Inferno" adlı parçanın yanı sıra Shinra'nın günlük hayatı ve savaş sahnelerinden kesitler içeriyor.

Kadro üyeleri arasında;

Shinra Kusakabe rolünde Gakuto Kajiwara(Black Clover Asta).

Arthur Boyle rolünde Yusuke Kobayashi(RE:ZERO Subaru Natsuki). Kendine "Kral Şövalye" olarak seslenen Arthur Shinra gibi ekibe yeni katldı ve eğitim görükleri okuldan beri birbirleriyle geçinemiyorlar.

Iris rolünde M.A.O(Aho Girl). Ölüler ve takımın iyiliği için dua etmesi üzerine Shinra'nın ekibine atanmış rahibe.

İlk televizyon rolü olarak, Maki Oze rolünde Saeko Kamijō. Birinci seviye itfayeci olan Maki ikinci jenerasyon güç kullanıcısı ve yakın dövüşte uzmanlaşan eski bir asker. İlk balışta soğuk ve biraz boş kafalı görülsede içten içe bir romantik.

Ana karakter Shinra'nın katıldığı takımın komandanı olan Takehisa Hinawa eski asker ve ikince jenerasyon güç kullanıcısı özellikle silahların patlayıcı gücünü kullanıyor. Çelik gibi ve katı kişiliği yüzünden ekibi yeni katılanlara korku salıyor ve "Şeytani Komiser" ünvanına sahip. Takkeshime Hinawa Kenichi Suzumura(FGO, Mahotsukai no Yome, Black Butler II, Ajin, Accel World) tarafından seslendirilecek.

Ōbi, Shinra'nın ekibinin kaptanı. Eski itfayeci, özel gücü olmamasına rağmen iyi eğitilmiş bir vücuda sahip. Büyük bir abi gibi takım arkadaşlarını kollayan biri. Aklı hep vücut çalıştırmakla dolu. Ōbi'nin rolünü Kazuya Nakai üstlenecek.

Shinra'nın geçmişinden haberdar olan ve aniden ekibin karşısına çıkan gizemli biri olan Joker'i Kenjiro Tsuda(Banana Fish, 91 Days, ACCA) seslendirecek.


Anime Yuki Yase (Kubikiri Cycle) tarafından yönetilecek. Animasyonları david production (JoJo's Bizarre Adventure series, Cells at Work!) yaparken karakter tasarımlarını ise Hideyuki Morioka (Sayonara, Zetsubou-Sensei, Kizumonogatari) üstlenecek.

Açıklanamayan bir sebepten ötürü insanlar alevden canlılara dönüşüyorlardı. Onlarla savaşmak adına özel itfaiye birlikleri kurulmuş, kahramanımız Shinra ise bu birliklerden birine yeni katılmıştı, acaba Shinra bu alevlerin gölgesinden gerçekleri çıkarıp geçmişini aydınlatabilecek miydi ?

Ookubo Enen no Shouboutai mangasını "Weekly Shounen Magazine" dergisinde, Soul Eater'ın bitiminden 2 yıl sonra, 2015 Eylül'de yayımlamaya başladı.


Kaynak: AnimeNewsNetwork

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları