10 bölümden oluşan 3. sezon Mart 10'da Netflix'te.

Netflix, Adi Shankar'ın sevilen korku animasyonu Castlevania'nın 3. sezonu için tanıtıcı bir video paylaştı. Bu sezonun 10 bölümden oluşacağı bilgisi de açıklananlar arasında.

Castlevania Season 3 | Official Trailer | Netflix

4 bölümden oluşan ilk sezon dünya çapında Temmuz 2017, 8 bölümden oluşan ikinci sezon Ekim 2018'de yayınlandı. 

Netflix, yeni sezonun hikayesiyle ilgili henüz bir detay paylaşmasa da tanıtım videosu Dracula'sız bir sezon izleyeceğimizi gösteriyor. İkinci sezonda Trevor, Sypha ve Alucard, farklılıklarını bir kenara bırakarak; Wallachia'yı ordusuyla yok etmeden önce Dracula'yı yenebilmişlerdi. Ana kahramanlardan Trevor Belmont'un sesinden dinlediğimiz hikaye bu sezonun da ilk iki sezonu aratmayacağını işaret ediyor. 

Image

Sam Deats seriyi yönetirken, Warren Ellis yazar ve baş yapımcı olarak karşımıza çıkıyor. Serinin diğer yapımcıları da Shankar, Fred Seibert ve Kevin Kolde.

Serinin İngilizce seslendirmenleri şu şekilde: 

Graham McTavish, Dracula
Richard Armitage, Trevor Belmont
James Callis, Alucard
Alejandra Reynoso, Sypha Belnades
Emily Swallow, Lisa Tepes
Tony Amendola, The Elder

Japonca seslendirmeler de şöyle: Ryotaro Okiayu, Shinichiro Miki, Naoya Uchida ve Ayaka Shimoyamada.

Image

Shankar, 2015'te Konami'nin Castlevania oyun serisine dayanan animasyon mini dizisi için Fred Seibert ve Frederator Studios'dan Kevin Kolde ile çalıştığını duyurmuştu. Hikaye özellikle 1989 NES / Famicom oyunu Castlevania III: Dracula'nın Laneti'ni temel alıyor.

Shankar aynı zamanda CAPCOM'un Devil May Cry oyununu baz alan bir hikaye sürecini de animasyona uyarmakla uğraşıyor. kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları