Yeni manga, sanat sergisinde görücüye çıktı.

Natsume Ono BADON isimli yeni mangasını Square Enix'in Aylık Big Gangan Dergisi'nde 25 Ocak itibariyle başlatıyor. Manganın posteri Tokyo'da düzenlenen "Ono Natsume 1-Nichi 1-Character-ten" (Natsume Ono's 1 Character a Day Exhibit) sanat sergisinde görücüye çıktı. Posterde dört adam ve bir slogan yer alıyor: "Bu adım hapishanede konuştuğumuz geleceğimize attığımız adım." 

Image

"Ono Natsume 1-Nichi 1-Character-ten" (Natsume Ono's 1 Character a Day Exhibit) 15 Kasım'dan 9 Aralık'a ziyaret edilebilir olacak.  

La Quinta Camera - 5 Banme no Heya ile 2003'te kariyerine başlayan Ono'nun; House of Five Leaves, Ristorante Paradiso, Gente - Ristorante no Hitobito, Tesoro ve Not Simple gibi değerli çalışmaları bulunuyor

Ono'nun hali hazırda devam eden manga serisi Lady and Oldman Shueisha'nın Ultra Jump Dergisi'nde ve Have a Great Sunday de Kodansha'nın Morning two Dergisi'nde yayımlanıyor. 

Mangakanın House of Five Leaves, Ristorante Paradiso ve en yeni çalışması olan ACCA: 13-Territory Inspection Dept.'in tv anime adaptasyonları da bulunuyor. 

kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları