Pokémon filmlerinin resmi web sitesi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, 23. Pokémon filmi Pokémon the Movie: Coco filminin Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle ertelendiğini duyurdu.

Yaklaşmakta olan yeni Pokémon filmi Pokémon the Movie: Coco'nun resmi Twitter hesabı 13 Mayıs'ta, Japonya'daki koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle filmin 10 Temmuz'da yayınlanamayacağını açıkladı. Bu olay, 1998'den bu yana -Japon sinemalarında bir Pokémon filminin yayınlanmaması- 22 yıllık bir gidişatı ilk kez bozmuştur.

Güncellenmiş tarih ile yayınlanan eski fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=Gs1sWAvt7VM

Yeni filmin ve aynı zamanda Pokémon the Movie: The Power of Us of OLM'ın yönetmeni Tetsuo Yajima Twitter'dan filmde sadece -ana karakter Coco'yu da içeren- bir kareyi oluşturmak için yapılan işlemleri gösteren bir video yayınladı.

 Pokémon the Movie: Coco 23. Pokémon anime filmidir. Coco, video oyunları da dahil olmak üzere bu aşamaya kadar başka hiçbir mecrada yer almamış olan yeni Pokémon Zarude'un ilk görüntüsüne de sahip olmaktadır. Henüz Pokémon the Movie: Coco için yeni bir yayın tarihi açıklanmamıştır.

 

Şu anda yayınlanmakta olan Pokémon TV anime serisi Pokémon Journeys'in de üretimi askıya almıştır.

animenewsnetwork.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları