HAZİRAN AYI FAVORİ KARAKTERLERİ
Haziran ayının en sevilen karalterlerini sizler için listeledik

Ishida Shouya

Ishida Shouya

Bu aralar en çok izlenen anime movielerden biri olan A Silent Voice baş karakterlerinden biri olan Ishida ilgiyi çekmeyi başardı. Başlarda sevmediğimiz fakat sonradan kız için yaptıkları gönülleri fethetmiş gibi duruyor.

Ymir

Ymir

Attack On Titan'ın asi ve gizemli kızı Ymir 2. sezonda ön plana koyulunca dikkatleri çekmiş gibi duruyor. Bence Mikasa'nın yerini tutmaz.

Katsuki Bokugo (Kacchan)

Katsuki Bokugo (Kacchan)

Boku no Hero Academia'nın yeni serisi deli gibi izlenmeye başladı. Asi,sinirli ve karizmatik olan karakterler hep ilgi görmüştür. Bunların başındada Kacchan gelir sanırım.

Sangwoo

Sangwoo

Bir yaoi mangası olan Killing Stalking tüm kızların ilgisini çekti ve manganın yakışıklı sadist çocuğu Sangwoo favorilere girmiş durumda. (Ben bu mangayı pek önermiyorum 18 yaş altının izlemesi pek doğru değil ve cinsellikten çok sadistlik ön planda)

Touka

Touka

Hep Kaneki ve Touka shipleri yapılmıştı fakat manganın sonlarında bulunan bölüm hayranların bir kısmını sevindirdi bir kısmını üzdü. +18 sahneleri bulunan bu sahne Touka'ya olan ilgiyi arttırdı.

Akihito Kanbara

Akihito Kanbara

Kyoukai no Kanata animesinin baş karakteri Akihito, Kuriyama'ya olan ilgisiyle dikkat çekmeyi başardı. Zor şeyler yaşayıp Kuriyama'ya destek çıkmasıyla ve sevgisiyle beğenileri kazanmış.

Mirai Kuriyama

Mirai Kuriyama

Az önce bahsettiğim Kyoukai no Kanata'nın tatlı kızı Mirai, Akihito'nun vazgeçilmezi ve inanılmaz tatlılığıyla uyumsiz karakteri güzel bir etki bırakmış olmalıki favorilerde üst sıralarda yer almayı başardı.

Todoroki Shouto

Todoroki Shouto

Boku no Hero Academia'nın karizmatik ve soğukkanlı karakteri Todoroki bu ayın zirvesini ele geçirdi. Gizemleri ve geçmişi ortaya çıktığı anda Todoroki hayran sayısı fazlasıyla arttı. Bu sezon Todoroki'ye yaramış gibi...

Instagram anime sayfam @narutomortalnur

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları