Büyük Olasılıkla 2020'nin Son Cosplay Gösterisinden Renkli Görüntüler
Pandemiden, dünya çapındaki birçok etkinlik gibi, Cosplay gösterileri de nasibini aldı. Sonuncusunun eğlenceli görüntülerinin keyfini çıkarın.

Başka bir yılda olsaydık Anime Expo ve Comic Con gibi etkinliklerle Cosplay gösterileri kapsamını genişletebilirdik, ama 2020 gibi her şeyin berbat olduğu bir yılda bunu yapamıyoruz. Bunun yerine Mart ayındaki PAX East'teki Cosplay görüntüleri, büyük olasılıkla uzun bir süre görüp görebileceğimiz son gösteri olacak.

Kamusal alanlardaki kısıtlamalar bir nebze kaldırılıp küçük buluşma yerleri yeniden normale dönse de uzun bir süre, binlerce insanın kongre merkezlerinde omuz omuza hareket ettiği büyük etkinliklerin yapılması mümkün görünmüyor.

27 Şubat-1 Mart 2020 tarihleri arasında bir sürü insan bir araya gelip PAX East'te istediklerini yapabilmişlerdi. İptal edilen gösterilerin ve giyilmeyen kostümlerin üzüntüsünün arasında bugün belki de geriye bakıp bir kez daha farklı bir dünyaya dikkat kesilebilir ve bu harika cosplay'lerin keyfini çıkarabiliriz.

O zaman, ne zaman olursa olsun; tekrar kavuşabileceğimiz zamanları dört gözle bekleyelim!

Kaynak

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları