Asla kıyafete aldanmayın.

Ozzel

Image

Anime: Slayers Revolution

 Ozzel fazla temizlik yapan hizmetçilerden değil, o daha çok efendisi Rezo için Slayerlar ile savaşmak ile ilgileniyor. Savaştaki dayanıklılığı, robot olmasının artılarından birisi, geleneksel saldırılar onun üstünde kalıcı bir etki bırakmıyor. Ayrıca diğer kavanozlara karşı içinde gizli bir öfke var—Legend of Zelda’daki Link gibi. Ama bu kavanozlar Legend of Zelda’da olduğu gibi rupee içermiyor, bunlar insan ruhlarının evi.

Mey-Rin

Image

Anime: Kuroshitsuji

 Mey-Rin iyi bir hizmetçi değil, inanılmaz derecede beceriksiz ve sürekli bir şeyleri düşürüp, kıran birisi. İyi huylu, gözlüklü hantal tip rolünü çok iyi oynuyor, ama bu aslında çok iyi eğitilmiş bir ölüm makinesi için bir kamuflaj. Mey-rin Ciel Phantomhive için çalışan diğer hizmetkarların hepsi gibi, tüm hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda efendisinin korumalığını yapıyor. Uzmanlığı ateşli silahlar üzerinedir ve düşmanlarını çok uzun mesafelerden vurabilir. Aslında daha iyi görebilmek için gözlük takmaya ihtiyacı yok, gözlüğünü sadece, gözlüğü ona veren Sebastian’a olan hayranlığından dolayı takıyor. 

Leticia Draculea

Image

Anime: Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

 Laius Perseus tarafından korkunç muameleler gördü ve İsimsizlerin problem çocukları tarafından kurtarıldı ardından da onların hizmetçisi olmayı memnuniyetle kabul etti. Ancak o aslında 1000 yaşındaki safkan bir vampir ve bu yıllar ona kılıç ustalığını geliştirmek için sayısız gün vermişti. Karanlığı kontrol edebiliyor, uçabiliyor, rüzgar saldırıları yaratabiliyor ve asla gerçek anlamda silahsız bırakılamıyor. Ayrıca ejderha çağırabiliyor.

Kogarashi

Image

Anime: Kamen no Maid Guy

 Esperlerin altı hisleri olması gerekiyordu değil mi? Başkaların bilinçaltına erişmek gelişmiş bir psişik güç ile erişmek, fiziksel nesneleri manipüle etmek veya geleceği algılamak. Bunlar otuz yedi hisse sahip, hizmetçi kıyafeti giyen bir adam olan Kogarashi için çocuk oyuncağı. Ayrıca mükemmel bir hizmetçi. 

Virgo

Image

Anime: Fairy Tail

 Alternatif bir evrenin neden başka bir dünyayı ziyaret edip neden hizmetçi olarak giyinmeye karar verdiğinden pek emin değilim. Virgo farklı görünümlere bürünebilir. Büründüğü form ne olursa olsun Virgo her zaman dayanıklı ve güçlüdür. Dünya sihirinde ustadır, bileğindeki zincirleri manipüle ederek silah olarak kullanabilir ve işler sarpa sardığında dövüş yeteneklerine güvenebilir. Ayrıca savaşlarda ölümsüzlüğü de ona yardımcı oluyor.

Pleiades

Image

Anime: Overlord

 Eğer bir zindanın son bossunu kesecekseniz önce onun özel hizmetçilerini geçmeniz gerekir. Homunculus hizmetçilerin, toz alma, temizlik yapma veya çamaşır yıkama konusunda hiç deneyimleri yok. Pleiades sadece yok etmekte yetenekli olan bir kız kardeşler topluluğu ve bu topluluk, Yuri Alpha tarafından takip edilen kâhya Sebas Tian tarafından yönetiliyor. 

Rem

Image

Anime: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

 Geldik neredeyse herkesin sevdiği (bazıları o sevgiyi biraz fazla abartıyor gerçi…) iblis hizmetçimize. Rem kendisine, kız kardeşine ve Subaru’ya tehdit oluşturan herkesi gerektiği zaman ezip geçebilir. Saldırılarını güçlendirmek için etraftan mana çekebilir, yaraları iyileştirebilir ve sihirli saldırılar için suyu manipüle edebilir. Rem’inen iyi özelliği önemsediği kişilere olan kuvvetli bağıdır. 


kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları