Animelerde En Kötü Şekilde Alınmış 6 İlk Öpücük
Genelde herkes için 'özel' olması gereken ilk öpücük, ne kadar kötü alınabilir ki?

Erina'nın Dio'ya Kaptırdığı İlk Öpücüğü (JoJo's Bizarre Adventure)

Erina'nın Dio'ya Kaptırdığı İlk Öpücüğü (JoJo's Bizarre Adventure)

Düşünsenize; kibirli bir zorba gelip sadece ilk öpücüğünüzü çalmıyor, aynı zamanda da bu olay hakkındaki tutumu sayesinde öpücüğü meme statüsüne çıkarıyor. Sonrasında da artık izleyiciler nerede bir şey hakkında şüphelenirse Dio'nu yerine "Ben Dio!" repliği olay oluyor. Her ne kadar sonrasında Erina dudaklarını kirli bir su bitkisiyle sildikten sonra Dio'ya sövüp rahatlasa da maalesef fanlar tarafından şaka konusu olmaya devam edecek.

Kan Transferi (Blood+)

Kan Transferi (Blood+)

Saya'nın ilk öpücüğü, uyandırılmak ve Chiropteran'nın saldırısından korunması için Haji tarafından çalındı. Çünkü Saya'nın bunu yapması gerekirdi. Böylece Haji, erkek kardeşinin önünde sınıfın zemininde Saya'yı besledi... Saya da sadece kanla kaplı olması durumunda uyandırılabileceği bir transa girer. 

Arının Bağırsaklarıyla Dolu Bir Öpücük (Daily Lives of High School Boys)

Arının Bağırsaklarıyla Dolu Bir Öpücük (Daily Lives of High School Boys)

Yaban arıları gülünecek bir şey değildir. Hidenori, arkadaşlıklarının gerçekliğini Yoshitake'nin yüzünde yaban arısı ezmeye çalışarak test eder. Böcek her tarafa sıçrayarak ölür; Yoshitake'nin suratına. Ve böylece bu adamımız da yakın arkadaşına ilk öpücüğünü yüzündeki yaban arısı bağırsaklarıyla kaybeder. 

Sarılı Bir Şekilde Gideceğiniz Hiçbir Yer Yokken (My Love Story!!)

Sarılı Bir Şekilde Gideceğiniz Hiçbir Yer Yokken (My Love Story!!)

Takeo, yeni kız arkadaşının fiziksel yakınlık arzusuyla yeni bir şeyi öğrenmeye çalışıyor; öpüşmek. Dergi satın almak veya 'öpüşme sanatı'na hakim olmak için film izlemek yerine, en iyi arkadaşı Sunakawa'nın gönüllü olmasıyla uygulamalı deneyim sağlıyor. Gönüllü dediğim onu köşeye sıkıştırıp plastik poşetle sarması. Sonrasında dudaklarını Sunukawa'nınkine değdiriyor. Takeo için pratik olsa da Sunakawa için dehşet vericiydi... 

Kiyoshi'niin Yumruklarla Dolu Hana'dan Gelen Öpücüğü (Prison School)

Kiyoshi'niin Yumruklarla Dolu Hana'dan Gelen Öpücüğü (Prison School)

Prison School'un öncülüğü basit; kız okuluna gelen erkekleri geri yollamak. İkinci yarıda yani Hana'nın Kiyoshi'nihn sevdiği biri olduğunu öğrendikten sonra tehdit amacıyla kasten ilk öpücüğünü çalması sonucu olaylar sarpa sarıyor. Ona işemesi için bir şişe verir: ya işeyecek ya da öpecek. İşemeyi ya da Hana'yı öpmeyi bıraktığında Hana onu yumruklar ve bunu bir çeşit şantaj olarak kullanır sonrasında.

Yamyamlığa Dönen Öpüşme (Kemonozume)

Yamyamlığa Dönen Öpüşme (Kemonozume)

Yuasa Masaaki'nin korku türündeki serisi kalbi zayıf olanlar için değil. Geleneksel anime stilinden kaçınır ve canavarla mücadele eden gore'a tam hızda ilerler. Söylenenlere göre absürt anlardan başka bir şey değilmiş. Liseli çocuk ve sevdiği kız Takako, parktaki bir bankta ilk defa öpüşüyorlardır. Birkaç dil hareketinden sonra çocuğumuz Takako'nun yarısını yer. Tabii ne yaptığını fark ettiği anda ağzındaki yarısını geri bırakır. 

Maalesef her öpücük güzel olmuyor... Eğer yukarıdakiler gibi beğenmediğiniz öpücükler varsa yorum atın ve bir dahaki listede tekrar görüşelim^^

Kaynak: ann

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları