Anime tarihinde birlikte olunca yenilmeyen 4 ikiliyi konu aldım.

Naruto | Naruto Uzumaki & Sasuke Uchiha

Naruto | Naruto Uzumaki & Sasuke Uchiha

Sasuke: Uchiha klanın son kalan üyesidir. Bütün klanı abisi itachi tarafından katledilmiştir. Sasuke'nin de Uchiha klanından olması Konoha köyünde yalnız bir küçüklük geçirmesine sebeb olmuştur ama Naruto ile tanışınca birşeyler değişicek miydi ?

Naruto: Konoha köyüne "Kyuubi" adlı dokuz kuyruklu canavarın köye saldırmasıyla birlikte 4. Hokage Kyuubi adlı canavarı Naruto'nun içine mühürlemiştir. Kyuubi'nin saldırmasıyla birlikte Naruto'nun anne ve babası ölmüştür. Naruto'nun içinde bulunduğu bu durum yüzünden köydeki herkes onu dışlamıştır. Bu yüzden yalnız bir çocukluk sürmüştür. Ama Sasuke ile ekip olunca acaba neler değişicekti?

Hunter x Hunter | Gon Freecss & Killua Zoldyck

Hunter x Hunter | Gon Freecss & Killua Zoldyck

Gon Freecss: Gon, babasını bulmak amacıyla avcı olmaya çalışır.  Avcı sınavında kendi yaşıtı olan Killua ile tanışır. Killua ile Gon'u nasıl maceralar bekliyordu?

Killua Zoldyck: Killua,suikastçı bir ailenin en yetenekli üyesidir. Ailesine karşı durmak isterken kendini avcı sınavında bulur ve orada kendi yaşıtı olan Gon ile tanışır. Killua ile Gon'u nasıl maceralar bekliyordu?

No Game No Life | Sora & Shiro

No Game No Life | Sora & Shiro

Sora & Shiro: Sora ve Shiro kardeşlerdir ve bir MMORPG oyununda en iyi oynayan kişilerdir ama bilmedikleri bir kişiden mesaj alıncaya kadar.  Mesajda '' Hiç yanlış dünyada doğduğunuzu düşündünüz mü? ''  yazmaktadır ve altında bir link vardır. Linkte satranç maçına davet vardır. Davete tıklayarak maça katılırlar ve yenerler sonra başka bir dünyaya ışınlanırlar ışınlandıkları dünya ise tam bir kumar dünyasıdır. Sora ve Shiro şimdi ne yapacaklardır?

Code Geass | Lelouch vi Britannia & Suzaku Kururugi

Code Geass | Lelouch vi Britannia & Suzaku Kururugi

Lelouch: Lelouch, Britanya imparatorunun çocuklarından biridir fakat babasının annesini koruyamamasından dolayı babasından intikam almak için Britanya iparatorluğunu yok etmek ister.

Suzaku: Lelouch'un en iyi arkadaşıdır ama kendisi bir Japon olmasına rağmen bir Britanya askeridir. İlk başlarda yolları farklı bile olsa sonralara doğru yolları kesişecektir fakat Lelouch ve Suzaku Britanya'yı yok edebilecek midir?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları