Zombie Land Saga Animesine Yeni Bir Film Geliyor
Film için Hakuryuu ve Kunio Murai'nin yer aldığı bir duyuru videosu yayınlandı.

 Zombie Land Saga için düzenlenen etkinlikte anime için yeni bir film yapıldığı duyuruldu.

 Live-action tanıtım videosunun adı "Zombie-less Fight: Saga Revenge Edition". Videoda, ikisi de Saga vilayetinden olan aktörler Hakuryuu ve Kunio Murai yer alıyor. Video, ikiliyi vilayet hakkında tartışırken gösteriyor. Hakuryuu Zombie Land Saga: Revenge animesinde White Ryu karakterini seslendirmişti.

 

 MAPPA, Avex Pictures ve Cygames'in Zombie Land Saga animesi Ekim 2018'de yayına başladı. Crunchyroll 12 bölümlük seriyi Japonya ile eş zamanlı yayınladı ve Funimation da anime için İngilizce dublajı yayınladı.

Devam sezonu olan Zombie Land Saga: Revenge 8 Nisan'da Japonya'da prömiyer yaptı ve 12 bölüm boyunca yayınlandı. Crunchyroll, devam sezonunu Japonya ile eş zamanlı yayınladı. Funimation, Temmuz ayında İngilizce dublajlı halini yayınlamaya başladı.

 Anime, idol olma hayali ile yanıp tutuşurken araba çarpması sonucu ölüp zombi olarak uyanan Sakura Minamoto'nun etrafında şekilleniyor. Sakura uyandıktan sonra Kōtarō Tatsumi adında bir adam ortaya çıkıyor ve Sakura'ya onu Japon tarihinin farklı dönemlerinden topladığı zombi kızlardan oluşan bir idol grubuna seçtiğini söylüyor.

 Anime, Eylül 2020'de Tokyo'daki Sōgetsu Hall'da dört performans ile sergilenen Zombie Land Saga Stage de Do-n! adlı bir sahne oyununa ilham verdi. Oyunun başlangıçta Mart 2020'de Tokyo'da yedi performansla sergilenmesi planlanıyordu.

 Anime, karakter tasarımcısı Kasumi Fukagawa'nın yazdığı Zombie Land Saga Gaiden: The First Zombie adlı bir yan hikaye mangasına ilham verdi. Manga, 19 Mayıs'ta Shueisha'nın Ultra Jump dergisinde yayınlandı.

 

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları