Yeni Sk8 The Infinity Animesi Orijinal Anime Videosu ve 2. Sezon
1. Sezonun ana kadrosu geri döndü.

Sk8 the Infinity Week Özel Etkinliği, Pazar günü Okinawa'da daha önce duyurulan yeni Sk8 the Infinity anime projesinin orijinal bir video anime ve ikinci bir sezon olduğunu açıkladı.

Ocak 2021'de yayınlanan ilk sezonun ana kadrosu geri dönüyor:

Yönetmen: Hiroko Utsumi

Dizi Senaryo Süpervizörü: Ichiro Okouchi

Karakter Tasarımı: Michinori Chiba

Animasyon Prodüksiyonu: BONES

「SK∞ エスケーエイト」新アニメプロジェクト特報映像|新作OVA&TVシリーズ第2期制作決定!

Orijinal anime, kaykay yapmayı seven ve terk edilmiş bir madende hiçbir kuralı olmayan, yeraltı ve tehlikeli bir kaykay yarışı olan "S"ye kendini kaptıran ikinci sınıf bir lise öğrencisi olan Reki'ye odaklanıyor. Kanada'dan Japonya'ya dönen ve daha önce hiç kaykay yapmamış olan Langa, S. Dirty yarışçıları, yapay zeka yarışçıları ve diğer benzersiz bireyler "genç kaykay yarışı savaşında" yarışıyor.

Hiroko Utsumi (Banana Fish, Free! - Iwatobi Swim Club, Free! Eternal Summer) orijinal animeyi BONES'ta yönetti ve Ichiro Okouchi (Code Geass: Lelouch of the Rebellion, Kabaneri of the Iron Fortress) dizinin senaryolarını yazdı ve denetledi. Michinori Chiba (Basilisk, Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans) karakterleri tasarladı ve Ryō Takahashi (ACCA: 13-Territory Inspection Dept., BanG Dream'den Argonavis!) müziği besteledi.

Animenin prömiyeri ABC TV ve TV Asahi'nin "ANIMAZiNG!!!" programında yapıldı. 9 Ocak 2021'de Funimation, animeyi Japonya'da yayınlandığı gibi yayınladı ve o Şubat ayında İngilizce dublajı yayınlamaya başladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları