Yeni Shaman King Animesinin devamı geliyor
Hana, bir diğer yeni karakter gösterildi.

Hiroyuki Takei'nin Shaman King mangasının yeni televizyon animesi, salı günü animenin devamına yeşil ışık yakan bir reklamla sona erdi. Reklam filmi ve beraberindeki görseller, diğer karakterler ile birlikte - Yoh ve Anna'nın oğlu - Hana'yı da gösterdi.

アニメ『SHAMAN KING』続編制作決定SPOT

İki "teşekkürler amaçlı görsel" karakterlerin şimdiki ve yedi yıl sonraki hallerini gösterdi (Hana ikinci görselde olmak üzere).

Takei, - Hana'nın merkezde olduğu devam mangası - Shaman King Flowers'ı 2012'de Jump X dergisinde yayımlamaya başladı ve derginin 2014'teki son sayısıyla bitirdi. Takei 2017'de Shaman King The Super Star yan serisini başlattı, ancak Eylül 2021'de seriye ara verdi. Kodansha, her iki mangayı da İngilizce olarak yayımlamakta.

Yeni Shaman King Animesi Nisan 2021'de gösterime girdi. Netflix 9 Ağustos itibariyle animeyi dünya çapında yayımlamaya başladı. Anime 52. bölümle sona erdi.

Kodansha'nın Haziran 2020'de Japonya'da basılı olarak yayımlamaya başladığı, orijinal manganın yeni tam baskısının 35 cildi de animeye uyarladı. Manganın ilk anime uyarlaması 2021'de gösterime girmişti.

Joji Furuta (The Seven Deadly Sins: Revival of The Commandments, Uta no Prince Sama Maji Love Kingdom, Double Decker! Doug & Kirill, ēlDLIVE) animeyi Bridge stüdyosunda (Fairy Tail, The Royal Tutor) yönetti. Shoji Yonemura (Pokémon franchise, Wave, Listen to Me!) serinin senaryosundan sorumluydu. Satohiko Sano (Heybot!, Welcome to Demon School, Iruma-kun, Talentless Nana) karakter dizaynını yaptı. Yuki Hayashi (My Hero Academia, Haikyu!!), King Record'un yapımcılığı ile müziği besteledi. Masafumi Mima ses yönetmeniydi.

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları