Yeni Hibike! Euphonium Animesi 2024'de Yayınlanacak!
Anime, Kumiko'nun lisedeki üçüncü yılıyla ilgili olacak. Ayrıca seri, 2023'de "Topluluk Konseri" arc'ını içeren bir başka animeye de sahip olacak.

"Hibike! Euphonium 6-kaime Da yo! Uji de O-Matsuri Festivali" etkinliğinde Kyoto Animation'ın, Kumiko'nun lisedeki üçüncü yılıyla ilgili olacak olan yeni Hibike! Euphonium animesinin 2024'te yayınlanacağını duyurdu. Buna ek olarak, "Topluluk Konseri (Ensemble Concert)" arc'ı, gelecek yıl "orta uzunlukta" bir animeye sahip olacak.

Fragman:

"Topluluk Konseri" arc'ı için hazırlanan anime, hem Blu-ray Disc hem de tiyatro gösterimleri olacak. Hikaye grubu (franchise'ın gerçek hayattaki Progressive! Wind Orchestra'sı, tema şarkısı sanatçısı TRUE ve sahne okumalarındaki oyuncu kadrosu) 13 ve 14 Ağustos'ta Tokyo'daki Line Cube Shibuya'da yaz konserleri verecek.

Orijinal light novel yazarı Ayano Takeda, Kumiko'nun lisedeki üçüncü yılının hikayesini iki roman cildi halinde yayınlamıştı. İlk cilt 17 Nisan 2019'da, ikinci cilt 22 Haziran 2019'da gönderildi.

Not: Bu paragraf romanlar için spoiler içerir.

Romanlarda grup bir kez daha Ulusal Yarışmalarda altın almaya odaklanıyor. Kumiko, eski erkek arkadaşı Shuuichi Tsukamaoto'nun başkan yardımcısı ve Reina Kousaka'nın davul majörü olduğu yeni grup başkanıdır. Geçen yıl olduğu gibi yeni ilk yıllar gruba kendi tuhaflıkları ile geliyor, bunların başını da Seira Kız Okulu'ndan bir euphonium oyuncusu olan Maya Kuroe çekiyor. Maya, okul yarışma devresindeki ve Sapphire'in eski okulundaki müthiş bir varlıktır.

Kaynak: ANN, Comic Natalie

Animesever bir genç.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları