The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part I Aralık Ayı için Planlandı
Yeni projenin odağında Meliodas'ın oğlu Tristan var.

Netflix'in Geeked Week etkinliğinde duyurduğuna göre "The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh (Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh)", filminin birinci bölümü Aralık ayında izleyicilerle buluşacak. Netflix, aşağıdaki görselleri de paylaştı: 

 

Yuuki Kaji, ana seride de seslendirdiği Meliodas karakteriyle tekrar animede yer alacak. Mikako Komatsu, Meliodas'ın oğlu Tristan'ın küçüklüğünü (ortada) seslendirirken, Ayumu Murase de Tristan'ın ilk gençliğini seslendirecek (sağda).

Proje, Meliodas'ın oğlu Tristan'ı merkeze alarak yeni ve orijinal bir hikâyeyle izleyici karşısına çıkıyor.

Bob Shirahata animeyi yönetirken, Noriyuki Abe süpervizör yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Senaryoyu Rintarou Ikeda kaleme almış. Alfred Imageworks ve Marvy Jack tarafından canlandırması yapılıyor.

Nakaba Suzuki, "The Seven Deadly Sins" mangasını Kodansha'ın Weekly Shōnen Magazine'inde 2012'de yayınlamaya başladı ve manga 2020 Mart'ında sona erdi. Kodansha, manganın 41. ve son sayısını Mayıs 2020'de yayınladı. Ayrıca Kodansha Comics manganın İngilizce versiyonunu da dijital ve baskı olarak yayınlıyor.

 

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan), TV Tokyo'da Ocak 2021'de yayınlamaya başlandı. Netflix ise animenin streaming'ine Haziran 2021'de başladı. The Seven Deadly Sins: Cursed By Light (Nanatsu no Taizai: Hikari ni Norowareshi Mono-tachi) ise Netflix'te Ekim 2021'de yayınlanmaya başlandı.

Suzuki, Ocak 2021'de Weekly Shōnen Magazine'de "The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse (Mokushiroku no Yon-kishi)" isimli bir devam mangası yayınlamaya başladı.

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları