'Tengoku Daimakyou' Mangasına 2023'te TV Animesi Geliyer
Teaser görseli internet sitesi aracılığıyla yayımlandı.

Avex Pictures, Masakazu Ishiguro'nun Tengoku Daimakyou (Heavenly Delusion) mangasının televizyon anime uyarlaması için resmi bir internet sitesi açtı ve bir teaser görseli yayımladı. Anime, Production IG tarafından yapılacak ve 2023'te yayımlanacak.

Ishiguro, macera türündeki mangayı Ocak 2018'de Monthly Afternoon dergisinde serileştirmeye başladı. Kodansha yedinci cildi 23 Mart'ta yayımlandı, sekizinci cildi ise 22 Kasım'da yayımlamayı planlıyor. Tengoku Daimakyou, "2019 Kono Manga ga Sugoi"nin Erkek Okurlar kategorisinde birinci sırada yer aldı!

Denpa, mangayı Kasım 2018'de İngilizce olarak lisansladı ve dördüncü cildi geçtiğimiz günlerde yayımladı.

Özet:

Duvarların güvenliği içinde, çocuklar robotlar tarafından bakımevi tarzı bir ortamda yetiştirilmektedir. Dışarıdan hayat tükenmiş ve bozuk görünürken, çocuklar potansiyel ve merak doludur. Bu yer birçok yönden cennetten bir köşe gibidir. Dış dünya cehennemi andırmaktadır, mekanik her şeyden yoksundur neredeyse. Artık tuhaf, ancak güçlü doğaüstü varlıklar tarafından iskân edilmektedir.

Maru, Kiruko'nun yardımıyla, bu cenneti bulmak için bir zamanlar Tokyo olan yerde dolanmaktadır. Ancak bu kadar uzun süre aradıktan sonra belki de cennet, potansiyel bir gerçeklikten çok sadece gerçekleşmeyecek bir rüyadır.

Kaynak: MAL

Resmi internet sitesi: https://tdm-anime.com/

Resmi twitter hesabı: @tdm_anime

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları