Studio Colorido ve Netflix 3 Filmlik Çok Yıllı Bir Anlaşma Yaptı!
Bu anlaşma ile A Whisker Away'den Tomotaka Shibayama'nın 2024'te yeni filmi geliyor.

Studio Colorido ve Netflix, üç yeni uzun metrajlı film için çok yıllı ortak yapım anlaşmasını duyurdu. Bu üç filmden ikincisi, A Whisker Away'den bildiğimiz Tomotaka Shibayama'nın 2024'te yalnızca Netflix'te gösterime girecek yeni bir filmi olacak. Colorido, filmin adını henüz açıklamadı ancak bunun için bir görsel panosu paylaştı. 

Yeni çalışma, içerik oluşturucuların kavramsal sanat geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla Netflix'in yeni kurulan "Anime Yaratıcıları Üssü"nün (Anime Creators' Base) bir parçası olacak. Shibayama bir yorumda, yeni filmin "bir kış" boyunca geçen "biraz gizemli bir aşk hikayesi" olacağını belirtti.

Shibayama ayrıca filmin "her gün olağandışı bir aksama" içereceğini ve "karakterlerin hassas duygusal yaşlanmasını erkek ve kız çocuklarına bir övgü" olarak betimleyeceğini de sözlerine ekledi.

Colorido, anlaşmadaki ilk film olarak daha önce duyurulan Drifting Home (Ame o Tsugeru Hyouryuu Danchi) anime filmini de üretiyor. Yönetmen Hiroyasu Ishida, Drifting Home'u 16 Eylül'de Netflix'te yayınlayacak. Colorido ve Netflix'in yeni anlaşması, Netflix'in uzun metrajlı filmler üreten bir Japon anime stüdyosu ile yaptığı ilk çok yıllı anlaşma oldu. 

Kaynak: ANN, Studio Colorido

Animesever bir genç.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları