Sing a Bit of Harmony Anime Filminin Müzik Videosu Yayınlandı
Tao Tsuchiya, 29 Ekim'de Japonya'da vizyona girecek film için ek parça seslendiriyor

Shochiku, Salı günü Funimation ve J.C. Staff'ın orijinal anime filmi Sing a Bit of Harmony (Ai no Utagoe o Kikasete) için şarkı sözlerinin de olduğu bir müzik videosu yayınlamaya başladı. Video, filmden hareketli sahneler içeriyor ve videoda Tao Tsuchiya'nın seslendirdiği "You Need a Friend: Anata ni wa Tomodachi ga Iru." şarkısını kullanılıyor. 

Film 29 Ekim'de Japonya'da vizyona girecek. Funimation, filmi 2022'nin başlarında ABD, Kanada, İngiltere,  İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki sinemalarda gösterecek.

Funanimation, filmi şöyle özetliyor:

Sing a Bit of Harmony, Keibu Lisesi'ne transfer olan güzel ve gizemli Shion'un (Tao Tsuchiya) burada açık kalpli kişiliği ve olağanüstü atletik yeteneği ile hızla popüler hâle gelmesinin hikâyesini anlatıyor... fakat o, deneme aşamasında olan bir yapay zekâ! Shion'un amacı, sürekli yalnızlık yaşayan Satomi'ye (Haruka Fukuhara) “mutluluk” getirmektir. Ancak taktiği hiçbir insanın beklemeyeceği bir şeydir: sınıfın ortasında Satomi'ye serenat yapmak! Shion'un bir yapay zekâ olduğunu öğrendikten sonra, Satomi ve mühendislik delisi çocukluk arkadaşı Toma (Asuka Kudo), ona gittikçe ısınır. Popüler ve çekici Gotchan (Kazuyuki Okitsu), iradesi kuvvetli Aya (Mikako Komatsu) ve judo kulübü üyesi "Thunder" (Satoshi Hino) ile birlikte, Shion'un tuhaflıklarına şaşırmalarına rağmen, onun şarkı söyleyen sesinden ve samimiyetinden giderek daha fazla etkileniyorlar.  Ama Shion'un Satomi'nin iyiliği için yaptığı şey, hepsinin dahil olduğu ciddi kargaşalarla sonuçlanır... Pazarlanmaya pek hazır olmayan bir yapay zekâ ve sınıf arkadaşlarının iç açıcı hikayesine hazır olun!

Seiyuu ekibi:

  • Tao Tsuchiya - Shion Ashimori
  • Haruka Fukuhara - Satomi Amano
  • Asuka Kudo - Tо̄ma
  • Kazuyuki Okitsu - Gocchan
  • Mikako Komatsu - Aya
  • Satoshi Hino - Thunder
  • Kenjiro Tsuda - Saijō
  • Sayaka Ohara - Mitsuko
  • Kenji Hamada - Nomiyama

Japon komedyen Kazlaser ve eski Takarazuka oyuncusu Miyu Sakihi de filmde henüz belirlenmemiş rolleri seslendirecek.

Yasuhiro Yoshiura (Time of Eve ve Patema Inverted) filmi yönetiyor. Yoshiura ve Ichiro Okouchi (Code Geass, Princess Principal, Seven Days War) senaryoyu birlikte yazıyor. Seaside Stranger mangasının yaratıcısı Kanna Kii, orijinal karakter tasarımlarını çizdi. Shuichi Shimamura (Honey and Clover, Nodame Cantabile) anime için karakterleri tasarlıyor ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni.

Ryō Takahashi (Sk8 the Infinity) müziği besteliyor ve Yohei Matsui (Ensemble Stars!) şarkıları yazıyor.

Kaynak: animenewsnetwork

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları