Onna no Sono no Hoshi Animesinin tanıtım videosu ve görseli yayınlandı.
Başrollerini Gen Hoshino ve Mamoru Miyano'nun paylaştığı anime 8 Aralık'ta BD'de yayınlanacak.

Shodensha, Yama Wayama’nın Onna no Sono no Hoshi (Hoshi of the Girls' Garden) mangasının anime uyarlamasının Blu- ray diskinin tanıtım videosunu cuma günü yayınladı.Ayrıca Shodensha anime için yeni bir görsel yayınladı. Ayrıca Onna no Sono no Hoshi’nin özel baskı üçüncü cildi 8 Aralık 2022’de yayınlanacak.

 

Yayınlanan tanıtım videosu

Gen Hoshino, Hoshi olarak oynayacak ve Mamoru Miyano, öğretmen arkadaşı Kobayashi'yi oynayacak.

 

Yönetmen: Shinichi Omata 

Stüdyo:Lapin Track

Senarist:Teruko Utsumi

Karakter tasarımı ve Baş Animasyon Yönetmeni: Naho Kozono

 

       

Manganın konusu:

Bir kız okulunda Japonca öğretmeni olan Hoshi-sensei, öğrencilerinin ve meslektaşlarının insafına muhtaç kalmıştır. Öğrenciler, sınıf defterinde shiritori kelime oyunlarıyla meydan okuyorlar, sınıfa bir köpek getirmesi için onu ikna ederler ve bir manga sanatçısı olmak için tavsiyesini alırlarken, meslektaşları ise onu bara doğru sürükler.

 

Wayama (Let's Go Karaoke!, Captivated, by You) mangayı Shodensha'nın Feel Young magazine’de Ocak 2020’de yayınlamaya başladı. Shodensha manganın ikinci cildini Mayıs 2021’de yayınladı. Manga geçen yıl ve bu yıl Manga Taisho Awards’a aday gösterildi, 2021 yılında Kono Manga ga Sugoi'nin kadın okuyucular sıralamasında zirvedeyken bu yıl Kono Manga ga Sugoi'nij  kadın okuyucular sıralamasında 5. sırada yer aldı.

 

Ayrıca manga serisi, 2020 yılında Kadokawa'nın Da Vinci magazine’de “Book Of The Year” listesinde beşinci sırada, 2021 yılında ise aynı listede altıncı sırada yer almıştı.

19 yaşında hititoloji öğrencisi ama ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları