My Hero Academia Animesinin 6. Sezonu Geliyor
Yeni sezon, orijinal manganın "Paranormal Liberation War" arkından uyarlanacak.

My Hero Academia animesinin beşinci sezonunun 25. ve son bölümünde (totalde 113. bölümde), animenin 6. sezonunun duyurusu yapıldı. Yeni sezon, Kōhei Horikoshi'nin mangasının "Paranormal Liberation War" arkından uyarlanacak.Manganın "Joint Training," "Internship at Endeavor's Agency" ve "Villain Academia" arklarının uyarlamasına dayanan animenin beşinci sezonu, Japonya'da 27. Mart'ta prömiyerini yaptı. Funimation ve Crunchyroll, animeyi İngilizce altyazıyla, Funimation ayrıca İngilizce dublajla da yayınladı. 

Animenin ilk 13 bölümü 2016 Nisan'ında yayınlanmıştı. 25 bölümlük ikinci sezonu ise 2017 Nisan'ında izleyicilerle buluştu ve 2018 Nisan'ında da 25 bölümlük üçüncü sezonu prömiyerini yaptı.  Dördüncü sezon ise Japonya'da Ekim 2019'da yayınlamaya başladı ve 25 bölüm devam etti.

The My Hero Academia: Two Heroes filmi, Japonya'da Temmuz 2018'de; ikinci film My Hero Academia: Heroes Rising, Aralık 2019'da; My Hero Academia THE MOVIE: World Heroes' Mission isimli üçüncü filmi ise 6 Ağustos'ta izleyici ile buluştu. Bu son filmi Funimation, Ekim'de Kuzey Amerika'da, ayrıca Avrupa, Okyanusya ve Latin Amerika'daki diğer ülkelerdeki bağlı kuruluşları aracılığıyla yayınlayacak. 

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları