My Dress-Up Darling TV Animesine 2.sezon geliyor.
İlk sezon Ocak ayında prömiyer yapmıştı.

Shinichi Fukuda'nın My Dress-Up Darling (Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru) mangasının televizyon animesinin resmi web sitesi Cumartesi günü animenin ikinci sezonu olacağını duyurdu.

 

Ayrıca Fukuda duyuruyu duyurmak için bir illüstrasyon çizdi:


Animenin ilk sezonu 9 Ocak'ta prömiyer yaptı ve 12 bölüm yayınlandı. Funimation, animeyi Japonya'da yayınlandığı gibi yayınladı ve ayrıca İngilizce dublajlı da yayınladı. Crunchyroll da animeyi yayınlıyor.


Yönetmen:Keisuke Shinohara

Stüdyo:CloverWorks

Senarist:Yoriko Tomita 

Karakter Tasarımı ve Baş Animasyon Yönetmeni:Kazumasa Ishida.

Müzik:Takeshi Nakatsuka

 Ses Yönetmeni:Akiko Fujita

 

 

 


Square Enix Manga & Books hikayeyi şöyle özetliyor:

Bir çocukluk arkadaşının ilgisini küçümsemesinin acı hatıralarını barındıran Wakana Gojou, sınıf arkadaşları ve onların eğlenceleriyle ilişki kuramaz ve sonunda kendini izole eder. Dikiş makinesindeki ustalığı, Gojou’nun cesaretine ve dürüstlüğüne hem hayran olduğu hem de imrendiği güzel sınıf arkadaşı Marin Kitagawa tarafından çok geçmeden keşfedilir. Marin sessiz sınıf arkadaşını gizli hobisine, cosplaye katılmasını sağlar.Square Enix'in Young Gangan magazine’de Ocak 2018’de yayınlanmaya başladı. Square Enix manga serisinin onuncu cildini 24 Eylül'de yayınlayacak. 

yayınlanan duyuru videosu

20 yaşında ve artık hititoloji öğrencisi değil yine de ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları